جشنواره موسیقی فجرکنسرت شهرستان

اجرای کنسرت «راست موغام‌» در تبریز

به گزارش کامینگ سون موزیک: در نخستین جشنواره موسیقی فجر در تبریز، اجرای کنسرت گروه «راست موغام » امروز یکشنبه به صحنه می‌رود.

این کنسرت به سرپرستی «شهریار صدیق» و آواز «حسین ملکی‌زاده» در قالب «خالق ماهنی لاری» (آهنگ های فولکور و عامه پسند) به مدت یک شب در تالار اقبال آذر مجتمع فرهنگی ۲۹ بهمن تبریز اجرا می شود.

«حسین ملکی زاده» خواننده کنسرت راست موغام روز یکشنبه اظهار کرد: هدف اصلی گروه ایجاد فضای مناسب و جوان پسند و اجراهای تاپ از موسیقی کلاسیک و ملی آذربایجان است.
وی افزود: این کنسرت شامل قطعات بدون کلام (اینسترومنتال) و آوازی که شامل تصنیف ها و ترانه های مردمی و همچنین قطعات مقامی و از موسیقی آذربایجان است.
ملکی زاده با بیان اینکه این گروه تلفیقی از باتجربه ها و جوانان است، خاطرنشان کرد: از امتیازات این اجرا می توان به هنرنمایی دو خواننده جوان و خوش آتیه به نام های آرتان فربختی و امیر رضا خداوردی پور اشاره کرد که امیدواریم شبی خوش و به یاد ماندنی برای حاضران فراهم کنیم.
وی زنده نگه داشتن موسیقی فاخر و پرافتخار آذربایجان را از اهداف والای این گروه ذکر کرد و گفت: همچنین ایجاد نشاط و نیز تولید فکر هنری در بین جوانان از دیگر اهداف این اجرا می باشد.

از نوازندگان و هنرمندان این کنسرت می توان به شهریار صدیق: تار، سیامک فرج زاده: تار، مهدی مصلح: بم تار، فرزین رازقی: عود، رضا بنیادی: کمانچه، پینار ملکی زاده: کمانچه، احسان برادر: کمانچه آلتو، آرمان سروری: بالابان و فررزین سلطانی: ناغارا، اشاره کرد.

علاقمندان جهت دریافت بلیت به سایت www.ebilit.com مراجعه کنند.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=8050

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا