موسیقیموسیقی ایران

شب‌های موسیقی در تصرف خوانندگان پاپ

به گزارش کامینگ سون موزیک: کنسرت‌های موسیقی که این روزها داغ‌ترین روزهای خود را پشت سر می‌گذارند، در روزهای پیش‌رو با اجرای گروه موسیقی بُمرانی و خوانندگان پاپ به اوج خود می‌رسند.

محسن ابراهیم زاده، رضا بهرام، برادران آرش و مسیح، علی زند وکیلی، بابک جهانبخش، آرون افشار، ناصر زینلی، بهنام بانی، گروه بُمرانی، هوروش بند، اشوان، علیرضا پوراستاد، حامی، امید حاجیلی، خوانندگان و گروه هایی هستند که در فاصله روزهای ۷ تا ۱۲ بهمن ماه کنسرت های خود را در تهران در سالن ها و تالارهای فرهنگ، وزارت کشور، نمایشگاه بین المللی تهران، اسپیناس پالاس، برج میلاد و همایش ایرانیان برگزار می کنند.

بر این اساس، آرش و مسیح پنجشنبه هفت بهمن ماه در ساعات ۱۹ و ۲۲ در تالار وزارت کشور، بابک جهانبخش ساعت ۱۸:۳ دقیقه و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، محسن ابراهیم زاده در ۲ نوبت ۱۸:۳۰ دقیقه و ۲۰:۲۱ دقیقه در مرکز همایش برج میلاد، هوروش بند در ۲ نوبت ۱۸:۳۰ دقیقه و ۲۲ و گروه بُمرانی در ۲ نوبت ۱۹ و ۲۱:۳۰ دقیقه در تالار فرهنگ به روی صحنه رفتند.

جمعه هشتم بهمن ماه، آرون افشار در ساعات ۱۸:۳۰ دقیقه و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، ناصر زینلی ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲ در تالار وزارت کشور، گروه بُمرانی ساعت ۱۹ و ۲۱:۳۰ دقیقه در تالار فرهنگ، اشوان ساعت ۱۸:۲۰ دقیقه و ۲۱:۵۰ دقیقه در هتل اسپیناس پالاس، کنسرت خود را برای مخاطبان شان اجرا می کنند.

روز شنبه ۹ بهمن ماه نیز بهنام بانی در ساعت های ۱۸:۳۰ دقیقه و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، رضا بهرام در ساعات ۱۸:۳۰ دقیقه و ۲۲ در هتل اسپیناس پالاس و علیرضا پوراستاد ساعت ۲۲ در تالار وزارت کشور، مخاطبان خود را میهمان صدای پرطرفدارشان می کنند.

علی زند وکیلی روز یکشنبه ۱۰ بهمن ماه در ساعات ۱۸:۳۰ دقیقه و ۲۲ در تالار وزارت کشور، گروه بُمرانی در ساعات ۱۹ و ۲۱:۳۰ دقیقه در تالار فرهنگ و رضا بهرام در ساعت های ۱۸:۳۰ دقیقه و ۲۲ در هتل اسپیناس پالاس کنسرت خود را اجرا می کنند.

ناصر زینلی روز دوشنبه ۱۱ بهمن ماه در ساعات ۱۸:۳۰ دقیقه و ۲۲ در تالار وزارت کشور بار دیگر به اجرای صحنه ای می پردازد.

رعایت پروتکل های بهداشتی از طریق ماسک و فاصله اجتماعی بین صندلی ها همچنان از شروط اصلی حضور مخاطبان در سالن های اجرا اعلام شده است.

بر اساس اعلام سایت های رسمی فروش بلیط کنسرت ها، بلیط کنسرت گروه هوروش بند، محسن ابراهیم زاده، رضا بهرام و بُمرانی به طور کامل به فروش رسید و در همین زمینه کنسرت رضا بهرام و اشوان به دلیل تقاضای مخاطبان در تهران تمدید شد.

این فقط پایتخت نیست که شاهد کنسرت های خوانندگان پاپ است، قطار کنسرت های پاپ و سنتی و موسیقی نواحی از مدت ها قبل در شهرستان ها نیز روی ریل قرار گرفت.

در این میان باید اشاره کرد که مسعود صادقلو، علیرضا قربانی، علیرضا طلیسچی، رضا صادقی، هوروش بند، مهدی مرکزی، محسن ابراهیم زاده، آرش و مسیح و گرشا رضایی تا پایان هفته آینده کنسرت های خود را در برخی از شهرهای کشور نظیر کرمان، کیش، گلستان و زنجان برگزار می کنند.

کنسرت های موسیقی بعد از حدود ۲ سال که به دلیل شیوع کرونا از پذیرش مخاطبان خود در سالن ها و تالارها محروم شده بودند، اجراهای های پساکرونایی خود را از اوایل دی ماه آغاز کردند.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=51382

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا