کنسرتموسیقیموسیقی ایران

کورس کنسرت‌های پاپ در تهران و شهرستان‌ها

به گزارش کامینگ سون موزیک: در نیمه اول خردادماه تعدای از خوانندگان پاپ در تهران و شهرستان‌ها به اجرای برنامه می‌پردازند اما در این میان خبری از موسیقی ارکسترال و سنتی و نواحی نیست!

از ابتدای سال جدید بود که خوانندگان پاپ طبق برنامه‌ای از پیش تعیین شده در تهران و تعدادی از شهرها روی صحنه رفتند. موضوع قابل توجه در این میان‌ عدم برگزاری کنسرت‌های موسیقی سنتی، نواحی و ارکسترال است. سوال از مسئولان این است که چرا ارکسترهای دولتی جز برگزاری چند کنسرت در سومین ماه از سال جدید هیچ اجرایی نداشته‌اند. از سویی اهالی موسیقی نواحی نه در تهران و نه در دیگر شهرها تا اجرایی رسمی نداشته‌اند. این درحالی است که اهالی موسیقی نواحی همواره از عدم برگزاری کنسرت گلایه دارند.

اما اینکه کدام خوانندگان پاپ در کدام شهرها و سالن‌ها روی صحنه می‌روند سوالی است که گزارش پیش رو با جزییات به آن پاسخ خواهد داد.

نگاهی به کنسرت‌های تهران

سالن میلاد/ واقع در نمایشگاه بین‌المللی

زانیار خسروی

زانیار خسروی خواننده و آهنگساز روز سه‌شنبه دوم خردادماه در سالن میلاد واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران میزبان علاقمندانش خواهد بود. این کنسرت طی دو سانس ۱۹:۳۵ و ۲۲:۳۵ اجرا می‌شود. گفتنی است بلیت‌های این کنسرت به طور کامل پیش فروش شده است.

مسعود صادقلو

مسعود صادقلو یکی دیگر از خوانندگان پاپ نیز روز یکشنبه هفتم خردادماه در سالن میلاد واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران به اجرای کنسرت خواهد پرداخت.

هتل اسپیانس پلاس

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی از خواننده‌های پرکار این روزها قرار است روز جمعه پنجم خردادماه در تالار اسپیناس پلاس تهران به اجرای آثارش بپردازد. طلیسچی طی دو سانس ۱۹:۳۵ و ۲۲:۳۵ میزبان هوادارانش است و مبلغ بلیت‌ها از صد هزارتومان تا ۶۴۵ هزارتومان تعیین شده است. گفتنی است بلیت‌های سانس اول کاملا فروش رفته و مخاطبان می‌توانند برای خرید بلیت‌های سانس ۲۲:۳۵ اقدام نمایند.

برج میلاد/ مرکز همایش‌های بین‌المللی

سینا شعبانخانی

سینا شعبانخانی هم در روز پنجشنبه یازدهم خردادماه طی سانس‌های ۱۸:۰۰ و ۲۱:۰۰ در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران به اجرای قطعاتش می‌پردازد. قیمت بلیت‌های این کنسرت ازز ۱۱۰ هزارتومان تا ۶۹۵ هزارتومان متغیر است.

ناصر زینعلی

ناصر زینعلی یکی دیگر از خوانندگان پاپ روز سه‌شنبه نهم خردادماه طی دو سانس ۱۷:۴۵ و ۲۱:۳۰ در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران اجرا دارد. گفتنی است قیمت حداقلی بلیت این کنسرت صدهزارتومان و بالاترین مبلغ بر اساس جایگاه صندلی‌ها ۶۹۵ هزارتومان است.

 

کنسرت‌هایی که در شهرستان‌ها برگزار می‌شوند

رشت/ تالار مرکزی و تالار مجلل

علی زندوکیلی

علی زندوکیلی در اولین روز از ماه خرداد و سومین روز از هفته در شهر رشت روی صحنه می‌رود. محل برگزاری این کنسرت تالار مرکزی شهر رشت مرکز استان گیلان است.

روزبه بمانی

روزبه بمانی خواننده پاپ و ترانه‌سرا که به تازگی تک‌آهنگ «چشمانت» را منتشر کرده، روز چهارشنبه سوم خردادماه در سالن مجلل رشت روی صحنه می‌رود. زمان اجرای بمانی دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۰۰ است و رقم بلیت‌های آن از ۱۸۰ هزارتومان تا سیصد و هفتاد هزارتومان متغیر است. علاقمندان برای خرید بلیت هنوز فرصت دارند.

بندرعباس/ تالارآوینی

مسعود صادقلو

مسعود صادقلو همچنین روز چهارشنبه دهم خردادماه در سالن شهید آوینی بندرعباس طی دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ روی صحنه خواهد رفت. قیمت بلیت‌های این کنسرت از دویست و پنجاه هزارتومان تا چهارصد و نود هزار تومان است.

حامیم

حامیم خواننده پاپ که به تازگی برگزاری کنسرت‌های حرفه‌ای خود را آغاز کرده، قرار است روز چهارشنبه سوم خردادماه در تالار شهید آوینی بندرعباس میزبان هوادارانش باشد.

حجت اشرف‌زاده

حجت اشرف‌زاده خواننده پاپ و موسیقی تلفیقی هم قرار است روز سه‌شنبه نهم خردادماه طی یک سانس ۱۹:۱۵ در سالن شهید آوینی شهر بندرعباس میزبان مخاطبانش باشد. قیمت‌های بلیت این کنسرت از ۲۵۰ هزارتومان تا پانصدهزارتومان متغیر است.

کرج/ سالن شهدای نژادفلاح و مجتمع اکومال

فرج علیپور

فرج علیپور خواننده خطه لرستان روز سه‌شنبه نهم خردادماه در تالار شهیان نژاد فلاح واقع در استان البرز و شهر کرج طی یک سانس ۲۲:۰۰ میزبان مخاطبان موسیقی فولکوریک و لری است. گفتنی است مبلغ حداقلی بلیت این کنسرت ۱۵۰هزارتومان و قیمت حداکثری آن ۵۹۰ هزار تومان تعیین شده است.

مجید رضوی

مجید رضوی دیگر خواننده تازه مطرح شده پاپ هم در روزهای شنبه و یکشنبه ششم و هفتم خردادماه طی دو سانس ۱۹:۰۰ و ۲۲:۰۰ میزبان علاقمندان موسیقی پاپ خواهد بود. گفتنی است مبلغ بلیت‌های این کنسرت از ۲۱۰ هزارتومان تا ۶۳۰ هزارتومان متغیر است. علاقمندان برای خرید به سایت‌های فروش مراجعه نمایند.

اردبیل/ سالن آمفی‌تئاتر فدک

معین زندی

معین زندی دومین کنسرتش در خردادماه را قرار است در سالن آمفی تئاتر شهر اردبیل روی صحنه ببرد. این کنسرت طی سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌رود. گفتنی است این برنامه از سوم تا جمعه پنجم خرداد تمدید شده است. علاقمندان برای خرید بلیت روز جمعه هنوز فرصت دارند. مبلغ بلیت‌های این کنسرت از دویست هزارتومان تا چهارصد و پنجاه و پنچ هزارتومان متغیر است.

مصطفی راغب

مصطفی راغب از روز سه‌شنبه نهم و چهارشنبه دهم خردادماه به اردبیل می‌رود و در سالن آمفی تئاتر فدک این شهر طی دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۰۰ اجرا خواهد داشت. قیمت بلیت‌های این کنسرت از دویست هزارتومان تا ۴۵۵ هزارتومان متغیر است.

درود/ سالن کارگر

معین زندی

معین زندی که اولین کنسرت رسمی خود را در جشنواره موسیقی فجر سال گذشته روی صحنه برده و طی چند ماه گذشته کنسرت‌هایی را برگزار کرده قرار است روز سه‌شنبه در سالن شهدای کارگر درود اجرا داشته باشد. زمان اجرای این برنامه به مدت نود دقیقه ساعت ۱۹:۳۰ است. قیمت بلیت‌های این کنسرت از صدهزارتومان تا سیصد و پنجاه هزارتومان متغیر است.

ارومیه/ تالار مرکزی ارشاد

مصطفی راغب

مصطفی راغب خواننده پاپ روز یکشنبه هفتم خردادماه در تالار مرکزی ارشاد ارومیه میزبان هوادارانش است. او طی یک سانس ساعت ۱۹:۰۰ روی صحنه می‌رود. قیمت حداقلی کنسرت راغب صدهزارتومان تعیین شده مبلغ حداکثری چهارصدهزارتومان است.

قزوین/ سالن تربیت معلم

گرشا رضایی

گرشا رضایی دیگر خواننده پاپ قرار است طی روزهای ابتدایی ماه سوم بهار در روز یکشنبه هفتم خردادماه در سالن تربیت معلم قزوین به اجرای آثارش بپردازد. زمان اجرای کنسرت گرشا رضایی دو سانس ۱۹:۳۰ و ۲۲:۰۰ است. گفتنی است قیمت بلیت‌های این کنسرت بر اساس جایگاه صندلی‌ها از دویست هزارتومان تا چهارصد و نود هزارتومان متغییر است و علاقمندان برای خرید هنوز فرصت دارند.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=68494

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا