موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

شهروز حبیبی: منتظر یک پروژه بزرگ باشید

به گزارش کامینگ سون موزیک:  یکی از خوانندگان کشور در تشریح تازه ترین فعالیت های خود از تولید ۲ قطعه در آستانه سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تدارک تولید یک پروژه بزرگ با سازمان اوج درباره این شهید خبر داد.

شهروز حبیبی خواننده موسیقی کشورمان که طی سال های اخیر آثاری را در عرصه های مختلف آیینی و حماسی تولید کرده بیان کرد: طی برنامه ریزی های انجام گرفته به تازگی ۲ تک آهنگ را به سفارش دفتر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما انجام دادم که طی روزهای آینده در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

وی افزود: تک آهنگ «اشک پیمبر ریخته» سروده مرتضی بادپروا و آهنگسازی نادر طاهری است که شاعر در آن تلاش کرده تا به همه جنبه های رفتاری و کرداری حاج قاسم سلیمانی پرداخته و در یک قالب حماسی – انقلابی فضایی را فراهم کند که بتواند به سهم خود تسلی بخش دل عاشقان این سردار بزرگ و غیرتمند ایرانی باشد. به هر حال شهادت حاج قاسم داغ سنگینی بر دل ما بود. چرا که یکی از شخصیت های بزرگ انقلاب اسلامی ایرانی ما بود که خدمات ارزشمندی را برای زنده نگهداشتن اسلام و انقلاب انجام داد. این قطعه هم با چنین رویکرد و با نشان دادن غیرت ایرانی و سرسلامتی رهبر عزیزمان پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

این خواننده بیان کرد: اثر دیگری که به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی آماده شده دربرگیرنده فضای موسیقایی آکاپلا است که در این اثر نیز تلاش شده ضمن ادای دین به شخصیت بزرگ این مرد بزرگ، آینده ایران اسلامی و امید به آینده نیز مورد توجه قرار گیرد و فکر می کنم یکی از کارهای متفاوت من در عرصه موسیقی است که به دلیل نوع نگاه خود به یک اسطوره ملی می تواند جزو کارهای ویژه این عرصه به حساب آید. شاعر این اثر که با عنوان «ای غیرت ایرانی» تولید و منتشر شده سعید سلیمانپور بوده که در دستگاه همایون خوانده شده است.

این خواننده اهل آذربایجان که کارهای حماسی او در حوزه خوانش آثار مذهبی مرتبط با عاشورا جزو پرطرفدارترین کارها بوده در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: تمام این کارهایی که انجام شده ادای دین کوچکی به سردار دل هاست که فکر می کنم باید کارهای اساسی تری برای این مرد بزرگ انقلاب انجام داد. او قطعا دارای ابعاد مختلف انسانی است که می بایست خارج از مسائل سیاسی و دفاعی به تبیین مقام و منزلت او پرداخت. البته در این راستان مذاکراتی با سازمان هنری رسانه ای اوج صورت گرفته که بر مبنای آن قرار است یک پروژه بزرگ را کلید بزنیم که در صورت نهایی شدن اطلاعات تکمیلی را اعلام خواهم کرد.

شهروز حبیبی از جمله مداحان و خوانندگان شناخته شده اهل‌بیت است که از دوران کودکی همراه پدرش در مجالس روضه خوانی حضور می‌یافت. او پس از فراگیری قرائت قرآن کریم و کسب مقام‌های متعدد در این عرصه در محضر زنده یاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی به فراگیری دستگاه‌های مختلف موسیقی و مداحی می‌پردازد و پس از آن نیز به صورت حرفه‌ای در این عرصه مشغول به فعالیت می‌شود.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=29602

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا