موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

تسهیلات صندوق کارا برای فعالان عرصه موسیقی

به گزارش کامینگ سون موزیک: دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هنرمندان، فعالان و موسسات هنری حوزه موسیقی دعوت کرد تا برای بهره‌مندی از تسهیلات ۱۲ درصدی صندوق کارا، درخواست‌های خود را ثبت کنند.

دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هنرمندان، فعالان و موسسات هنری حوزه موسیقی دعوت کرد تا برای بهره مندی از تسهیلات ۱۲ درصدی صندوق کارا، درخواست‌های خود را ثبت کنند.

با توجه به آسیب فعالان عرصه موسیقی به واسطه همه گیری کرونا و نیز با توجه به استمرار محدودیت‌ها و تعطیلی فعالیت‌های این حوزه، در بیست و هشتمین جلسه کارگروه 《بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا》مقرر شد برای استمرار حمایت از فعالان عرصه موسیقی تسهیلات بانکی با بهره ۱۲درصد اعطا شود.

به منظور حمایت از هنرمندان حوزه موسیقی این تسهیلات بانکی تا اردیبهشت سال ۱۴۰۰ تنفس خواهد داشت.

کلیه متقاضیان جهت اخذ این تسهیلات بانکی می‌توانند با مراجعه به سامانه کارا، ضمن مطالعه شرایط، اطلاعات لازم را بر اساس فرم‌های مربوطه تکمیل کنند. علاقه مندان به استفاده از این تسهیلات اعم از اساتید و هنرمندان، گروه‌های موسیقی سنتی، کلاسیک و نواحی ثبت شده در دفتر موسیقی، استودیوهای صدا برداری و شرکت‌های تک منظوره موسیقی می‌توانند در خواست خود را مطابق اطلاعات فرم پیوست به نشانی music@farhangmail. ir ارسال کنند. دفتر موسیقی پس از بررسی درخواست ها، واجدین شرایط را به سامانه کارا جهت دریافت تسهیلات معرفی می‌نماید.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=29531

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا