موسیقیموسیقی ایران

۱۲ درخواست در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاههای موسیقی بررسی شد

به گزارش کامینگ سون موزیک: جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی به صورت حضوری و آنلاین یکشنبه ۲۱ شهریورماه سال۱۴۰۰ برگزار شد.

صد و هفتاد و ششمین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا روز یکشنبه ۲۱ شهریورماه برگزارشد.

در این جلسه پرونده ۱۲ نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضا شورا بررسی شد. پرونده ۹ نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی از استان‌های آذربایجان غربی، کرمانشاه و مازندران (هر استان دو نفر) و بوشهر، سمنان و هرمزگان (هر استان یک نفر) به صورت آنلاین بررسی شد و همچنین سه نفر از متقاضیان از استان‌های تهران و البرز به صورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند و پرونده آن‌ها در شورا بررسی شد.

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه‌های آزاد موسیقی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب‌نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله‌یاری فومنی (مدیرکل دفتر موسیقی)، احمد صدری به عنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی‌اکبر صفی‌پور (مدیرکل دفتر آموزش اعضا شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی) هستند.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=44382

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا