موسیقیموسیقی ایران

انتشار کتاب «تئوری موسیقی در مایکروفر» برای کودکان

به گزارش کامینگ سون موزیک:  پیمان مدنی از انتشار کتاب «تئوری موسیقی در مایکروفر» برای کودکان خبر داد.

پیمان مدنی (نوازنده پیانو ) گفت: دو جلد اول کتاب «تئوری موسیقی در مایکروفر» با ترجمه نگار پارسا اوایل تابستان منتشر شد و مورد استقبال قرار گرفت. سه جلد نهایی این مجموعه نیز در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی از سوی انتشارات «دلواژه» منتشر می‌شود.

این نوازنده در ادامه بیان کرد: تمامی این پنج جلد برای کودکان است که نگار پارسا مترجم این اثر بوده و من ویراستاری آن را انجام داده‌ام. همچنین این کتاب برای کودکان و نوجوانان از سن ۴ تا ۱۵ سال مناسب است.

وی افزود: هر پنج جلد کلیاتی از مباحث تئوری موسیقی را دربرمی‌گیرد. همچنین تمرین‌های جلد اول و دوم با استیکر حل می‌شود و با استفاده از طرح‌ها و رنگ‌های شاد آموزش داده شده است تا برای کودکان قابل فهم‌تر باشد. این مجموعه مختص رشته و ساز خاصی نیست و مناسب برای همه رشته‌های موسیقی است.

مدنی در ادامه خاطرنشان کرد: این مجموعه کار را برای اساتید راحت‌تر می‌کند و طبق یک روند آکادمیک مدرن پیش می‌رود و می‌تواند یک منبع آموزشی مناسب برای اساتید موسیقی کودک باشد.

وی در پایان گفت: خوشبختانه استقبال از دو جلد اول خیلی زیاد بود به نحوی که در بیشتر آموزشگاه‌های تهران و شهرهای دیگر این دو جلد تدریس می‌شود در نتیجه تصمیم گرفتیم که هر چه سریع‌تر سه جلد دیگر را منتشر کنیم تا به صورت کامل و جامع‌تر در دسترس همه قرار گیرد.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=61353

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا