موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

اجرای طرح کاشی شکسته با موضوع «سنندج شهر خلاق موسیقی»

به گزارش کامینگ سون موزیک: آسوز شعبانی رئیس سازمان سیما اظهار کرد: دیوارهای بلوار پاسداران با کاشی شکسته آراسته می شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از اجرای طرح کاشی شکسته بر روی دیوار بلوار پاسداران با موضوعیت سنندج «شهر خلاق موسیقی» به مناسبت فرا رسیدن سال نو خبر داد و گفت: این طرح در قالب ۹ فریم بوده که طرح اصلی آن بر اساس المان های موسیقی کردی و استفاده از نمادهای فرهنگی و بومی منطقه است.

آسوز شعبانی اظهار کرد: دیوارهای بلوار پاسداران با کاشی شکسته آراسته می شود.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: امروزه در معابر شهری قسمت هایی مانند دیواره های خیابان، زیر پل ها و بسیاری دیگر از فضاهای عمومی تا با استفاده از این تکنیک شهروندان احساس خوشایندتری داشته باشند.

آسوز شعبانی اظهار داشت: افزایش زیبایی بصری در سطح شهر، ایجاد نشاط و شادابی میان شهروندان، کاهش آلودگی های ناشی از آشفتگی بصری و استفاده از توانمندی های گروههای هنری در همین راستا از مهم ترین اهداف اجرای تکنیک کاشی شکسته در بدنه دیوارهای معابر شهری است.

وی از اجرای طرح کاشی شکسته بر روی دیوار بلوار پاسداران با موضوعیت سنندج “شهر خلاق موسیقی” به مناسبت فرا رسیدن سال نو خبر داد و گفت: این پروژه در قالب ۹ فریم بوده که طرح اصلی آن بر اساس المان های موسیقی کردی و استفاده از نمادهای فرهنگی و بومی منطقه است.

شعبانی بیان کرد: تکنیک و متریال این کار براساس کاشی معرق و کاشی شکسته و کلاژهایی از متریال های مختلف همچون آینه کاری و شیشه رنگی است.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=36021

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا