آلبومموسیقی

اولین البوم رسمی گروه ایوان به نام «عالیجناب» ۲۵ اسفند پخش می شود

اولین آلبوم گروه «ایوان» روز شنبه ۲۵ اسفند منتشر می‌شود. اعضای این گروه پس از موفقیت قطعه «عالیجناب» تصمیم گرفتند تا همین نام را برای آلبوم جدیدشان هم انتخاب کنند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «کامینگ سون موزیک»، «علی نیکونیا»، مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه آوای هنر، درباره جزئیات این مجموعه گفت:«آلبوم عالیجناب گروه ایوان شامل یازده قطعه است. قطعات این مجموعه منتخبی از آثار جدید و تک‌آهنگ‌های محبوب این گروه است که طی ماه‌های گذشته به گوش مخاطبان رسیده بود. آهنگسازی تمامی قطعات توسط «فواد غفاری» انجام شده و «حدیث دهقان» هم ترانه‌سرای این مجموعه است. تنظیم قطعات هم اثری از «مصطفی مومنی» با همراهی «حامد دهقانی» در چند قطعه است. «حسین شریفی» هم خواننده قطعات این مجموعه است.»

مدیر دفتر تولید و روابط عمومی شرکت آوای هنر درباره پخش این آلبوم هم گفت:«این اثر از روز شنبه ۲۵ اسفند به همت شرکت «هنر اول» در تهران و تمامی شهرستان‌ها توزیع خواهد شد و نسخه فیزیکی و دیجیتالی آن در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود. از تمامی مخاطبان موسیقی و هواداران گروه ایوان درخواست می‌کنیم برای پاسداشت حقوق مادی و معنوی صاحبان و تولیدکنندگان این اثر نسبت به خرید نسخه اصلی آلبوم اقدام نمایند. چرا که برای تولید این اثر انرژی و زمان و هزینه زیادی صرف شده است و بهترین راه حمایت علاقه‌مندان از گروه محبوبشان تهیه نسخه اصلی آلبوم است.»

از سوی دیگر ایوان‌بند این روزها در حال برگزاری تور کنسرت‌های خود در شهرهای مختلف ایران است و این تور تا پایان اسفند ادامه دارد. قرار است از سال ۹۸ تور بهاری کنسرت‌های این گروه با اجرا در تهران و شهرهای دیگر آغاز شود.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=1439

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا