موسیقیموسیقی ایران

آلبوم «آنامک» تقدیمی محمد علی صلاحی به مادرش

به گزارش کامینگ سون موزیک:  «آنامک» عنوان یکی از تازه ترین آثار منتشر شده در فرآیند فروش محصولات موسیقایی است که طی روزهای اخیر در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

آلبوم «آنامک» عنوان یکی از تازه ترین مجموعه های منتشر شده حوزه موسیقی است که به آهنگسازی و نوازندگی پیانو محمد علی صلاحی پیش روی شنوندگان قرار گرفت.

این هنرمند پیش از این تک‌آهنگ‌های «تجلی یک رویا» و «چهره‌ای در پنجره» را با هم‌نوازی علی جعفری‌پویان منتشر کرده بود.

محمد علی صلاحی در این اثر موسیقایی که آن را به مادرش تقدیم کرده، نوشته است: «در امتداد خیال قدم می زنم و نقش اندوه خود را روی بُعد چهارم آن به تصویر می کشم تا رهگذران پس از رستاخیز پاییز وجودشان بچشند طعم ترس از پیدایی من را. تا درک کنند وجودی که سرشار از التماس برای تجلی یک رویاست. به ناچار باید به موازات ابدیت قدم بردارد.»

«تجلی یک رویا»، «به موازات ابدیت»، «ترس از پیدایی»، «در امتداد خیال»، «نقش اندوه»، «لارستان»، «رستاخیز پاییز» اسامی آثاری هستند که در آلبوم «آنامک» منتشر شده اند. واژه «آنامک» نیز به معنای «بی نام» است، مفهومی که خود نامی شده است برای آنچه از درون تبلور پیدا می کند.

سهیل سعیدی، سپهر سعیدی تهیه کنندگان، استودیو پاپ (محل ضبط)، امید اصغری صدابردار، مجید کاشانی طراح گرافیگ، معین هاشمی نسب عکاس گروه اجرایی آلبوم را تشکیل می دهند.

آلبوم «آنامک» با مجوز انتشار شماره ۱۴۰۰-۴۰۹ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره ثبت ۳۴۲۱۲ کتاب خانه ملی منتشر شده است.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=44198

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا