جشنواره موسیقی فجرموسیقیموسیقی ایران

میزبانی ۹ استان از اجراهای جشنواره موسیقی فجر

به گزارش کامینگ سون موزیک: ۹ استان کشور در قالب ۵۳ اجرای موسیقی میزبان مخاطبان، گروه ها و هنرمندان شرکت کننده در سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر خواهند بود.

سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر علاوه‌بر پایتخت در ۹ استان دیگر کشور برگزار می‌شود و مجموعا ۵۳ اجرای صحنه‌ای در استان‌ها روی صحنه خواهد رفت.

در این دوره بوشهر با حضور ۴۹ هنرمند، میزبان ۵ اجرا و در جنوب استان کرمان نیز ۱۰ اجرا با حضور ۷۴ هنرمند برگزار خواهد شد.

در سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر، ۶۲ هنرمند اهل چهارمحال و بختیاری، سه اجرای صحنه‌ای را در سالن‌های این استان میزبانی می‌کنند. در زنجان ۵ اجرا با حضور ۴۲ موزیسین زنجانی برگزار می‌شود. ۳ اجرای صحنه ای با حضور ۲۰ هنرمند در سیستان و بلوچستان روی صحنه می‌رود و استان سمنان نیز میزبان ۶ اجرای صحنه ای با حضور ۳۶ هنرمند خواهد بود.

کهگیلویه و بویراحمد میزبان ۱۰ اجرا با حضور ۶۳ موزیسین است و در لرستان نیز ۲۷ هنرمند در ۶ اجرا به هنرنمایی خواهند پرداخت. ۵ اجرای صحنه‌ای با حضور ۳۴ هنرمند نیز در ایلام برگزار می‌شود.

سی‌ و هفتمین جشنواره موسیقی فجر در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۰ به دبیری حسن ریاحی در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی برگزار می‌شود و جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه و نشست‌های پژوهشی، برنامه‌های دیگر این دوره از جشنواره است.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=52828

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا