تئاتر

اعلام آمار فروش سالن‌های دولتی تئاتر

به گزارش کامینگ سون موزیک به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش‌های تالار هنر و همچنین تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ اعلام شد.

در تماشاخانه سنگلج، نمایش «مجلس بلبشو جور کردن» به کارگردانی فرشید قلی‌پور که از ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ به صحنه رفته است، نوزدهمین اجرای خود را پشت‌سر گذاشت و در مجموع، میزبان ۱ هزار و ۱۸۵ تماشاگر بوده است. این نمایش با احتساب بلیت‌های تمام‌بها، نیم‌بها، مهمان و تخفیف‌دار با بلیت ۸۰ هزار تومانی و ظرفیت سالن ۲۳۶ نفری، مبلغ ۴۵ میلیون و ۲۰ هزار تومان فروخته است.

همچنین نمایش «شاماران» به کارگردانی ساسان شکوریان نیز که اجرای خود را از ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ آغاز کرده است، با ۳ اجرا توانسته است ۱۱۹ تماشاگر را به سالن جلب کند. این نمایش با احتساب بلیت‌های تمام‌بها، نیم‌بها، مهمان و تخفیف‌دار با بلیت ۸۰ هزار تومانی و ظرفیت سالن ۲۳۶ نفری، توانسته مبلغ ۷ میلیون و ۴۰ هزار تومان بفروشد.

نمایش «هوش پشه‌ای» به کارگردانی سامان کرمی که از ۳ اسفند ۱۴۰۲ در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۴ نفری به صحنه رفته است، با ۳۰ اجرا و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، توانسته ۱ هزار و ۹۱۵ تماشاگر را جلب کند و به فروش ۱۵۷ میلیون و ۱۲۹ هزار تومان دست پیدا کند.

همچنین نمایش «آکادمی پرندگان» به کارگردانی حسین مزینانی که از ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ در تالار هنر با ظرفیت ۲۴۴ نفری به صحنه رفته است، با ۳ اجرا و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان، توانسته ۱۹۱ تماشاگر را جلب کند و به فروش ۱۶ میلیون و ۱۹۲ هزار تومان دست پیدا کند.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=72164

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا