لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

پادکست ویدئویی به پلتفرم Spotify اضافه خواهد شد

به گزارش کامینگ سون موزیک:  البته Spotify کار کردن روی پادکست ویدئویی را تایید نکرده است اما اضافه کردن ویدئو به پادکست‌های صوتی مرسوم است. پیش‌تر این پلتفرم از ترکیب بخش‌هایی از ویدئوی آهنگ‌های یک پادکست استفاده کرده است. همچنین آن‌ها اخیرا The Ringer را نیز خریداری کرده که دارای قابلیت نمایش‌های ویدئویی است. اگر یادتان باشد Spotify در سال ۲۰۱۷ دارای فیلم بود.

با راه‌اندازی این سرویس، کاربران صرفا متوجه خواهند شد که این پادکست، ویدئو دارد یا خیر. ویدئو در پایین صفحه نمایش داده شده و در زمان پخش تبلیغات، نمایش ویدئوها نیز متوقف خواهد شد. همچنین

با خانه نشینی افراد، تقاضا برای موسیقی محتوای پادکست بسیار زیاد شده است و عادت کاربران در گوش دادن به موسیقی تغییر خواهد کرد. بنابراین، باید دید که آیا اضافه کردن ویدیو باعث افزایش تقاضا می‌شود یا خیر. همچنین اضافه شدن ویدئو چگونه بر عملکرد برنامه تأثیر خواهد گذاشت؟

Spotify در اولین واکنش نسبت به این خبر گفت: «ما به طور معمول تعدادی آزمایش را به منظور بهبود تجربه کاربر انجام می‌دهیم. برخی از این آزمایش‌ها راهی برای گسترش تجربه کاربران شده و برخی دیگر در تست‌های اولیه موفق نخواهد شد.»

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن