لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

«ماکرو» آلبومی ویژه برای روزهای کرونایی

به گزارش کامینگ سون موزیک: رضا موسوی از کارگردانان و ایده پردازان برگزاری کنسرت های مختلف موسیقی تولید یک مجموعه ویژه موسیقایی به نام «ماکرو» با موضوعات مرتبط با کرونا را آغاز کرد. این آلبوم هم اکنون با حضور جمعی از آهنگسازان سبک‌های مختلف در حال تولید است.

قطعات آلبوم «ماکرو» از لحاظ محتوایی برگرفته از شرایط اجتماعی کنونی است. این آلبوم بُعد تصویری هم دارد و برای هر قطعه یک ویدیو با تم اصلی ایده به صورت «ماکروگرافی» تولید و منتشر خواهد شد. تولید آلبوم «ماکرو» از اوایل اسفند همزمان با شروع بحران کرونا با حداقل نفرات آغاز شده است.

در آلبوم «ماکرو» موضوع اصلی جستجوی ریزه‌هایی است که ممکن است در مراحل تولید و ادوات موسیقی یافت شود گویی موسیقی و تصویر به دنبال بزرگ کردن ریزه‌های غیرقابل دیدن است. ضمن اینکه طبق اعلام عوامل این مجموعه رونمایی از آلبوم «ماکرو» با انتشار چند اثر از آن به صورت تک‌آهنگ و احتمالاً در آینده نزدیک به صورت فیزیکی خواهد بود.

رضا موسوی کارگردان باسابقه اجراهای زنده موسیقی، پیش از نوروز ۱۳۹۹ مذاکراتی را با آهنگسازان سرشناس انجام داده و از همان زمان تولید قطعات آغاز شده است. تولید ویدیوهای آلبوم ماکروگرافی هم این روزها با رعایت فاصله اجتماعی در جریان است.

اولین قطعه از آلبوم «ماکروگرافی» اثری به آهنگسازی حسام ناصری است که هفته آینده به همراه توضیحات تکمیلی رضا موسوی و معرفی آهنگسازان این آلبوم و عوامل اجرایی آن منتشر خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن