موسیقیموسیقی ایران

روایت دارا دارایی از فعالیت‌های تازه گروه داماهی

به گزارش کامینگ سون موزیک:  دارا دارایی نوازنده باس و سرپرست گروه موسیقی داماهی درباره فعالیت این روزهای گروه گفت: داماهی یک تک‌آهنگ آماده کرده که درواقع بازخوانی یک آهنگ قدیمی بندرعباسی است، اما در مورد انتشار آن تردید داریم، چون زیادی شاد است و ممکن است در شرایط فعلی باب سلیقه برخی مخاطبان نباشد.

او ادامه داد: این آهنگ از آبان سال گذشته آماده بود ولی تاکنون فرصت مناسبی برای انتشار پیش نیامده است. در حال حاضر کمی به خودمان استراحت دادیم تا از فشار کاری دور شویم ولی به‌زودی حتماً دور هم جمع می‌شویم و موزیک درست می‌کنیم. اعضای داماهی همه با هم در ارتباط هستند. امیدوارم به‌زودی شرایط مناسب فراهم شود تا بتوانیم دور هم کار جدید ضبط کنیم.

دارایی درباره فعالیت‌های کاری شخصی خود گفت: ایده‌هایی دارم ولی این روزها بیشتر وقتم را برای تمرین و تدریس گذاشته‌ام. شاید اگر روزهای قرنطینه از این هم طولانی‌تر شود مجبور شوم خودم به‌تنهایی آهنگ بسازم و تنظیم کنم.

این نوازنده درباره آموزش موسیقی به‌صورت آنلاین و تفاوت‌های آن با آموزش حضوری عنوان کرد: آموزش حضوری قطعاً یک سری گزینه‌ها دارد که در آموزش آنلاین نیست. روش تدریس آموزش آنلاین متفاوت است ولی به هر حال بازده خودش را هم دارد. کلاس‌هایی هم که ما تاکنون برگزار کرده‌ایم برای عده زیادی خوب بوده است. به هر حال وقتی در خانه هستید زمان بیشتری دارید و می‌توانید وقت بیشتری را صرف کلاس و هنرجویان کنید. البته تدریس آنلاین موسیقی ایراداتی هم دارد. مثلاً در لحظه کمی سخت است که بتوانید ایرادها را دقیق برطرف کنید و به همین خاطر من به بچه‌ها می‌گویم ویدئو یا فایل صوتی برایم بفرستند تا من تمریناتشان را بشنوم و ببینم.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=9817

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا