جشنواره موسیقی فجرموسیقی ایران

جشنواره موسیقی فجر برای خبرنگاران رایگان شد

به گزارش کامینگ سون موزیک: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از رایگان شدن جشنواره موسیقی فجر برای خبرنگاران و ‌خانواده‌های‌شان در روزهای ۲۹ و ۳۰ بهمن خبر داد.

عباس زارع امروز اظهار کرد: خبرنگاران مازندرانی برای حضور در جشنواره موسیقی فجر ، می‌توانند با ارائه کارت معتبر خبرنگاری از رسانه معتبر و یا با ارائه کارت خانه مطبوعات، از اجراهای این جشنواره در روزهای سه‌شنبه ۲۹ و چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه به همراه خانواده دیدن کنند.

وی گفت: همزمان با برگزاری سی و پنجمین جشنواره ملی موسیقی فجر در تهران،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از ۲۸ تا ۳۰ بهمن ماه در ساری باهمکاری انجمن موسیقی این استان، برای نخستین بار با اجرای ۵ گروه میزبان این جشنواره خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بیان کرد: سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به عنوان مهم‌ترین رویداد موسیقیایی کشور در حالی برگزار می‌شود که استان مازندران نیز در سال جاری برای نخستین‌بار میزبان این جشنواره شده است.

این مسوول تصریح کرد: جشنواره موسیقی فجر نگاه ویژه ای به استان‌ها و شهرستان‌ها داشته و حضور پر فروغ هنرمندان شهرستانی در شهرهای خود و در قالب جشنواره نشان از استقبال هنرمندان بومی و مخاطبان استانی از این جشنواره دارد.

زارع تصریح کرد: جشنواره استانی موسیقی فجر با حمایت ویژه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر و در راستای همراهی با مردم سیل زده از استان سیستان و بلوچستان آغاز شده و طی برگزاری آن ، یاد و خاطره جانباختگان سانحه هوایی هواپیمای اوکراینی نیز گرامی داشته می‌شود و نخستین دوره جایزه موسیقی و رسانه و جایزه ترانه سال از برنامه‌هایی خواهد بود که برای نخستین بار در آن برگزار خواهند شد.

وی یادآور شد: تقویم اجرایی این جشنواره و گروه‌های شرکت کننده در این جشنواره را برای خبرنگاران و خانواده‌هایشان شامل گروه سنتی تنبور دالاهو به سرپرستی هوشنگ امیریان در روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ساعت ۱۸، گروه محلی مازرون به سرپرستی رضا دیوسالار سه شنبه ۲۹ بهمن ساعت ۲۱، گروه محلی کایر به سرپرستی سید جمال محمدی چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۸ و گروه سنتی اقبال آذر به سرپرستی سبحان مهدی‌پور ساعت ۲۱ چهارشنبه در سالن هلال احمر ساری روی صحنه می‌روند.

شایان ذکر است مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر پنج‌شنبه یکم اسفند در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا