لینک کوتاه:
جشنواره موسیقی فجرمصاحبه جشنواره موسیقی فجرموسیقی ایران

نوربخش: باید از ظرفیت منحصر‌به‌فرد جشنواره موسیقی فجر استفاده کرد

به گزارش کامینگ سون موزیک: مدیرعامل خانه موسیقی در سومین شب سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به تماشای اجرای گروه موسیقی بانگ نو نشست.

حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی که روز جمعه با حضور در فرهنگسرای نیاوران به تماشای اجرای گروه بانگ نو در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر نشست، در حاشیه جشنواره گفت: دورادور شاهد تلاش‌ها و زحمات دوستان در ستاد جشنواره موسیقی فجر، دفتر موسیقی و همه همکاران اجرایی بودم.

نوربخش ادامه داد: با توجه شرایط ویژه و سختی که همه در این چند ماه اخیر با آن مواجه بودیم و تجربه کردیم، در آن حال و هوا، تلاش دوستان جای خسته نباشید دارد. بنا به تجربیات خودم در این زمینه، خوب میدانم کار و مسئولیت صعب و سنگینی بر دوش این بزرگواران است.

وی ادامه داد: با توجه به جدول اجراهای جشنواره، شاهد حضور سبک‌ها و کنسرت‌های مختلفی برای تمامی مخاطبان با ذائقه‌های متفاوت، خواهیم بود. ماحصل تلاش با شرایط موجود و همراهی هنرمندان را در این جشنواره به تماشا نشسته‌ایم و برای همگی آرزوی موفقیت می‌کنم.

مدیرعامل دفتر موسیقی به جایگاه کنونی جشنواره اشاره کرد و بیان کرد: من از گذشته‌های دور همواره منتقد جشنواره بودم و دوست داشتم جشنواره موسیقی فجر به جایگاهی که لایق آن است برسد‌. متاسفانه سال گذشته زحمات بسیاری که برای ارتقا جشنواره کشیده شده بود، از بین رفت. دوباره ساختن کار سختی است. بر هیچ کس پوشیده نیست که جشنواره موسیقی آن طور که باید و شاید عیار پیدا نکرده و حمایت کافی ندیده است. همه باید تلاش کنند تا جشنواره‌ای که متعلق به هنرمندان موسیقی و بستری برای موسیقی این مرز و بوم است، ارتقا پیدا کند. باید از ظرفیت منحصربه‌فرد جشنواره موسیقی فجر برای رشد موسیقی استفاده شود، تا در جامعه بین‌المللی نیز جایگاهش را پیدا کند. همان طور که همه جشنواره‌های موفق سابقه‌های طولانی دارند، این امر نیز نیاز به یک کار مستمر و دراز مدت دارد.

نوربخش در انتها در خصوص اجرای بانگ نو گفت: اجرای خوبی را شاهد بودیم و همه هنرمندان تلاش کرده بودند. در مجموع می‌توان این اجرا را خوب و موفق دانست.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن