لینک کوتاه:
کنسرت تهرانموسیقی ایران

بازدید مدیرکل دفتر موسیقی از تمرین ارکستر سمفونیک تهران

به گزارش کامینگ سون موزیک: محمد اله‌یاری مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد و رئیس جشنواره موسیقی فجر روز جمعه پس از بازدید از تمرین ارکستر سمفونیک تهران در تالار رودکی، درباره ویژگی‌های نصیر حیدریان رهبر مهمان ارکستر سمفونیک تهران گفت: آقای نصیر حیدریان به اذعان اهالی موسیقی، جزو رهبران ارکستر بسیار توانمند و فنی است و به تعبیری ایشان یک معلم بسیار خوب هستند.

اله‌یاری درباره بازدید خود از تمرین ارکستر سمفونیک تهران عنوان کرد: من در میانه‌های سال وقتی آقای حیدریان برای اجرای کنسرت به تهران تشریف آورده بودند این توفیق را داشتم که هم تمرین ارکسترشان را ببینم و هم ساعت‌ها با خود ایشان گفت‌وگو کنم. الآن هم که ارکستر سمفونیک تهران به رهبری آقای نصیر حیدریان در حال آماده شدن برای کنسرت فردا هستند مجدد این فرصت برای من پیش آمد که از تمرینات ارکستر سمفونیک تهران بازدید کنیم.

مدیرکل دفتر موسیقی با اشاره به سخت‌کوشی، نکته‌بینی و دقت حیدریان در تمرینات ارکستر سمفونیک تهران اظهار داشت: چیزی که باید بگویم این است که من از دیدن این تمرین لذت بردم. واقعاً آقای حیدریان نکات بسیار ریز و فنی را به اعضای محترم ارکستر سمفونیک تهران منتقل می‌کنند.

اله‌یاری در پایان با اشاره به اجرای ارکستر سمفونیک تهران در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر گفت: من امیدوار هستم با توجه به سخت‌کوشی و نکته‌بینی که آقای نصیریان و اعضای محترم ارکستر سمفونیک تهران در تمرینات دارند، شنبه هم در قالب جشنواره موسیقی فجر بتوانند در تالار وحدت یک اجرای بسیار خوب داشته باشند که باب دل‌پسند علاقه‌مندان و مخاطبان باشد.

ارکستر سمفونیک تهران با رهبری نصیر حیدریان شنبه ۲۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن