لینک کوتاه:
موسیقی ایران

تلاش برای تشکیل نسل چهارم گروه موسیقی «نهفت»

به گزارش کامینگ سون موزیک: یکی از مراکز فعال حوزه آموزش موسیقی با هدف تشکیل نسل چهارم گروه «نهفت» فراخوانی را برای جذب هنرجویان نوجوان موسیقی دستگاهی ایران منتشر کرد.

یکی از مراکز فعال حوزه آموزش موسیقی به سرپرستی جهانشاه صارمی با هدف تشکیل نسل چهارم گروه «نهفت» فراخوانی را برای جذب هنرجویان نوجوان موسیقی دستگاهی ایران منتشر کرد.

در متن این فراخوان آمده است:

مرکز موسیقی نهفت با هدف صیانت و حمایت از هنر غنی موسیقی کلاسیک ایرانی قصد دارد با جذب هنرجویان نوجوان در شاخه موسیقی دستگاهی جهت آموزش گروه نوازی و تکنوازی، زمینه‌های فعالیت، رشد و معرفی نسل جوان موسیقی را در قالب تشکیل نسل چهارم گروه نهفت، به سرپرستی جهانشاه صارمی، در جامعه‌ هنری مهیا کند. در همین راستا جهت گسترش و تداوم اهداف فرهنگی، هنری و آموزشی خود و ایجاد زمینه‌ فعالیت‌های جدی و هنری هنرجویان در حوزه‌ آموزش‌های گروه‌نوازی و تک‌نوازی در مقطع سنی نوجوان، اقدام به جذب هنرجو در ۲ گروه سنی و تشکیل گروه می کند.

اهداف: جذب و پرورش استعدادهای نوجوان در موسیقی/ ارائه‌ آموزش‌ در زمینه‌گروه‌نوازی و تک‌نوازی/ ارتقای سطح فرهنگ موسیقی هنرجویان/ فراهم‌ آوردن هرگونه امکان رشد و پرورش اعضای گروه برای دستیابی به موسیقی متعهد و هنری/ اجرای کنسرت و تولید موسیقی.

شرایط: گروه الف: حداکثر سن ۱۴ سال (متولدین ۱۳۸۴ به بعد)/ گروه ب : حداکثر سن ۱۶ سال (متولدین بین سال های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴) / برخورداری از تکنیک‌های صحیح اجرایی در ساز تخصصی مربوطه/ آشنایی کامل با نت/ موفقیت در آزمون ورودی.

توضیحات: تمرین‌های گروه به صورت مستمر و هفتگی برگزار می‌شود/ کنسرت‌های گروه به صورت سالیانه و در سالن‌های رسمی موسیقی برگزار می شود./ از بین هنرجویانی که دوره‌های آموزشی را گذرانده و چند دوره در کنسرت‌های گروه حضور داشته‌اند برای تولید آثار موسیقی انتخاب به عمل خواهد آمد.

– علاقه مندان برای آشنایی با ۲۴ سال فعالیت گروه نهفت می توانند به پایگاه اینترنتی مرکز موسیقی نهفت به آدرس www.nahoft.net مراجعه کنند.

– واجدین شرایط می توانند برای اعلام آمادگی، حداکثر تا ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ با تلفن پیغام گیر مرکز موسیقی نهفت به شماره‌ ۸۸۷۴۳۸۳۹ تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن