کنسرت تهرانموسیقی ایران

خبرهای آخر هفته با موسیقی ایران

به گزارش کامینگ سون موزیک: تعدادی از گروه‌ها و خواننده‌ها روزهای پنجشنبه ۱۷ بهمن و جمعه ۱۸ بهمن در تهران روی صحنه می‌روند.

گروه خنیا، حسین صفامنش، گروه رادیو، گروه زهی، گروه رادیو و گروه شلیره این آخر هفته در تهران کنسرت برگزار می‌کنند.

گروه خنیا

گروه موسیقی خنیا به سرپرستی پری ملکی پنجشنبه ۱۷ بهمن ساعت ۲۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه می‎پردازد.

در بخش اول این کنسرت، تصنیف‌هایی بر روی اشعار مولوی و در بخش دوم تصنیف‌هایی بر روی اشعار شاعران زن ایرانی به آهنگسازی جلال امیرپورسعید و پری ملکی به اجرا درخواهد آمد. اعضای گروه خنیا عبارتند از پری ملکی، جلال امیرپورسعید، بامداد ملکی، حسین قاسم‎زاده، مرتضی فتحی، مهربد یوسفی، احسان جعفری، امین دادوری، عرفان پورنقیبی، نوشین صداقت‎زاده، فروزنده امینی.

حسین صفامنش

کنسرت حسین صفامنش خواننده کرمانشاهی پنجشنبه ۱۷ بهمن ساعت ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

مسلم علی پور کمانچه، میلاد علی پور تار، داوود رحمانپور سنتور، محمدصادق فرزانه گیتار، ماهور زمانه پور کوبه‌ای، حامد پیرا سرنا، رامین ملکی دف، اعضای ارکستر این خواننده در این کنسرت را شامل می‌شوند. این گروه کاملاً تلفیقی است و از سازهای محلی و کلاسیک همسو با فرهنگ کردی و با توجه به علایق رده‌های سنی مختلف مخاطبان تشکیل شده است.

گروه زهی

کنسرت کلاسیک گروه زهی پنجشنبه ۱۷ بهمن ساعت ۲۱ در سالن سوره مهر هنری برگزار می‌شود. اجرای این برنامه به درگذشتگان سانحه دردناک سقوط هواپیمای مسافربری تقدیم خواهد شد.

گروه رادیو

نخستین کنسرت رسمی گروه موسیقی رادیو به سرپرستی و آهنگسازی فهام گوهری و خوانندگی نیما طاری جمعه ۱۸ بهمن ساعت‌های ۱۸ و ۲۱ در سالن همای هتل سیمرغ تهران برگزار می‌شود.

گروه رادیو که سال گذشته از نخستین آلبوم رسمی‌اش با نام”رادیو” رونمایی کرد، در این کنسرت به اجرای تمام قطعات این آلبوم به همراه تعدادی از قطعات آلبوم جدید خود خواهد پرداخت. بابک ریاحی پور نوازنده گیتار بیس، فرزاد رضایی و حسین منتظری نوازنده گیتار الکتریک، کاوه آهنگر نوازنده درامز و وحید شهسواری نوازنده کیبورد اعضای گروه رادیو را به رهبری و سرپرستی فهام گوهری نوازنده گیتار آکوستیک و خوانندگی نیما طاری تشکیل می‌دهند. پویا اشتری به‌عنوان صدابردار در کنار این گروه حضور دارد.

گروه شلیره

کنسرت گروه شلیره جمعه ۱۸ بهمن ساعت ۲۰:۳۰ در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا