لینک کوتاه:
کنسرت تهرانموسیقی ایران

«آبی خاکستری» در برج آزادی روی صحنه می‌رود

به گزارش کامینگ سون موزیک: داریوش آذر، آهنگساز و نوازنده که به تازگی در عرصه خوانندگی نیز فعالیت‌های خود را به صورت رسمی آغاز کرده است، در برج آزادی تهران کنسرتی را برگزار می‌کند.

داریوش آذر، آهنگساز و نوازنده که به تازگی در عرصه خوانندگی نیز فعالیت های خود را به صورت رسمی آغاز کرده است، در برج آزادی تهران کنسرتی را از مجموعه قطعات منتخب آلبوم «آبی خاکستری» و چند اثر دیگر را برگزار می کند.

«آبی خاکستری» آلبومی به آهنگسازی و خوانندگی داریوش آذر در فضایی اجتماعی و رمانتیک است که اشعار آن از شاعرانی چون احمد شاملو، حمید مصدق، شفیعی کدکنی، رضا براهنی انتخاب شده است.

در این کنسرت که مخاطبان را به شنیدن یک داستان واقعی دعوت کرده، مرجان مدرس، شایان دیانتی، شاهین فدایی، آروین ایران پور، نیما رفیع به عنوان نوازندگان اصلی گروه و سیاوش ملاییان، یلدا احسانی به عنوان نوازندگان مهمان حضور دارند.

داریوش آذر فعالیت حرفه‌ای موسیقی را با ورود به دانشکده هنر دانشگاه تهران و نوازندگی ساز کنترباس در سال ۱۳۸۰ آغاز کرد و پس از اخذ مدرک موسیقی به عنوان نوازنده صراحی به گروه محمدرضا شجریان پیوست. او با گروه هایی چون «پالت»، «دال» و همایون شجریان نیز همکاری کرده است.

آلبوم «آبی خاکستری» به عنوان اولین اثر مستقل این آهنگساز و خواننده، بعد از جدایی از گروه «پالت» روزهای ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه در برج آزادی روی صحنه می رود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن