لینک کوتاه:
موسیقی ایران

حال و هوای دهه ۶۰ با «دگر هیچ» زنده می‌شود

به گزارش کامینگ سون موزیک: امیرمحمد تفتی خواننده و آهنگساز درباره فعالیت های پیش روی خود  گفت: آلبوم «دگر هیچ» در مراحل نهایی تدوین قرار دارد و تا اواخر بهمن ماه سال جاری روانه بازار موسیقی می شود.

خواننده آلبوم «شیداتر از عارف» با اشاره به اینکه آلبوم «دگر هیچ» آنسامبل سنتی است، افزود: در این اثر موسیقایی از سازهای ایرانی استفاده شده است و مجموع این آلبوم حال و هوای دهه ۶۰ را دارد.

وی با اشاره به اینکه این آلبوم شامل دو سی دی است، تاکید کرد: هر کدام از سی دی ها شامل ۴۰ دقیقه موسیقی است که قطعات سی دی اول در دستگاه سه گاه و مخالف سه گاه است و عنوان قطعات آن دگر هیچ، اسیر دل، ساغر زرین و پیش درآمد است. اشعار سی دی اول از مولانا و وحشی بافقی است.

این خواننده با اشاره به اینکه تنظیم و آهنگسازی تمامی قطعات به عهده خودش بوده است، خاطرنشان کرد: مجموعه و سی دی دوم در دستگاه شور، دشتی و ابوعطا است و یک تصنیف قدیمی با عنوان «بهار دلکش» در این سی دی وجود دارد.

خواننده آلبوم «راز آواز» افزود: در این اثر موسیقایی از سازهای تنبک، کمانچه، سنتور، تار، نی، دف و … استفاده شده است.

وی در پایان درباره نوازندگان گفت: در این آلبوم محمد پیروزی، جمشید محبی، شروین مهاجر، فرشاد صفری، پویا سرایی، بهزاد رواقی، پاشا هنجنی، شهریار نظری، مسعود آرامش و …به عنوان نوازنده حضور دارند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن