لینک کوتاه:
رویدادموسیقی ایران

هومن شاهی، خواننده: هیچ وقت ممنوع‌التصویر نبودم

به گزارش کامینگ سون موزیک: بازیگر سریال «زیر همکفـ» گفت: نمی‌دانم این افراد در جریان کارهای من هستند یا خودشان را به آن راه می‌زنند. من چند کار تئاتر بازی کردم و قبل از این سریال در دو کلاس بازیگری دوره دیدم. یعنی می خواهم بگویم کاری را انجام نمی‌دهم که هیچ تجربه یا آگاهی نسبت به آن ندارم.
بخشی از این میزگرد با عوامل سریال «زیرهمکف» و حرف‌های هومن شاهی را مطالعه کنید.

*آقای شاهی حضور شما در این سریال یکسری حاشیه ایجاد کرد. یکسری گفتند خواننده زیرزمینی که آمده بازیگر شده.

نمی‌دانم این افراد در جریان کارهای من هستند یا خودشان را به آن راه می‌زنند. من چند کار تئاتر بازی کردم و قبل از این سریال در دو کلاس بازیگری دوره دیدم. یعنی می‌خواهم بگویم کاری را انجام نمی‌دهم که هیچ تجربه یا آگاهی نسبت به آن ندارم و آقای گودرزی هم وقتی فیلم یکی از تئاترهای من را دیدند اعتماد کردند و دعوت کردند تا در کارشان حاضر شوم.

*البته شما قبل‌تر هم در خندوانه فعالیت کرده بودید؟

تیتراژ خندوانه و کودک شو را انجام دادم. در ۴ فصل خندوانه تیتراژ با من بوده و در برنامه هر آهنگی می خواندند کار من بود. فکر می‌کنم خیلی از این نقدها با علم قبلی و عامدانه بوده است و خیلی‌ها این را می‌دانستند که من تئاتر کار می‌کردم.

*فکر می‌کنم دسته‌ای که این اعتراض‌ها را راه انداختند بیشتر حرفشان درباره این بود که به واسطه خوانندگی زیرزمینی شما اجازه حضور در تلویزیون را ندارید؟

شاهی: اجازه‌اش را هم داشتم و اصلا ممنوع الکار و ممنوع صدا نبودم.

گودرزی: مگر می‌شود شما در تلویزیون کار کنید و مجوز نداشته باشید؟

*یعنی شما در هیچ مقطعی ممنوع صدا نبودید؟

شاهی: نه فقط بعد از یکی از آهنگ‌هایی که خیلی هم هیت شد دوره کوتاهی کار نکردم. اما زمانی که همکاریم را با خندوانه آغاز کردم اول اسمم را در تیتراژ نمی‌زدند، اما بعدش زدند. در ادامه در برنامه کودک شو هم آهنگسازی انجام می‌دادم و کم کم از زیر زمین به روی زمین آمدم!

*چه شد که تغییر سبک دادید؟

شاهی: من تغییر سبک ندادم و هنوز هم در حوزه خوانندگی مشغول به کار هستم و علاقه‌مندم. روی آلبومم مشغول به کار هستم و امیدوارم بزودی بتوانم کنسرت برگزار کنم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن