لینک کوتاه:
رویدادموسیقی ایران

موسیقی مستقل و دغدغه‌ی اجتماعی

به گزارش کامینگ سون موزیک: چهار اجرا از موزیسین‌های جریان فرعی و مستقل برای کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود. گروه دال، رضا کولغانی و مانی مزکی، محمدعلی ذاکری، داریوش آذر و نوید زمردی، گروه کماکان از روز یک بهمن تا چهارم بهمن ماه در شهر کتاب فرشته به اجرای موسیقی می‌پردازند.
این اجراهای خیریه که قرار است صد در صد درآمدش برای کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان اختصاص یابد دیروز با اجرای گروه دال آغاز شد. در این اجرا گروه دال قطعاتی از آلبوم اول و دومشان را اجرا کردند. همچنین پس از اتمام برنامه مخاطبان جدا از قیمت پایه‌ی بلیت مبالغی را به شکل دلخواه برای کمک به این اجرای خیریه اختصاص دادند.
امشب قرار است محمدعلی ذاکری از گروه جالبوت چند قطعه را به شکل انفرادی اجرا کند و پس از آن رضا کولغانی خواننده گروه داماهی همراه با مانی مزکی از گروه بمرانی به اجرای برنامه می‌پردازند. قرار است تعدادی از ساخته‌های رضا کولغانی با همراهی سازدهنی مانی مزکی در این برنامه اجرا شود.
فردا داریوش آذر به عنوان خواننده و نوازنده کنترباس و نوید زمردی به عنوان نوازنده گیتار به اجرای برنامه بپردازند. ساخته‌های داریوش آذر که در آلبوم آبی خاکستری منتشر شد و چند قطعه دیگر به شکل آکوستیک اجرا می‌شود.
در اجرای آخر این رویداد ترکیب تازه‌ی گروه کماکان به اجرای قطعاتی از آلبوم اول و دومشان می‌پردازند.
این برنامه به همت مجله موسیقی کادانس، پلتفرم لیفت، شهرکتاب فرشته، استودیو صبا و تمام هنرمندان حاضر برگزار می‌شود. لازم به ذکر است تمامی بلیت‌های این چهار اجرا فروخته شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن