لینک کوتاه:
کنسرت تلفیقیکنسرت تهران

محسن شریفیان پروژه «حال خوب» را اجرا کرد

به گزارش کامینگ سون موزیک: پروژه موسیقایی «حال خوب» با حضور محسن شریفیان نوازنده و سرپرست گروه موسیقی لیان و تعدادی دیگر از هنرمندان بومی جزیره کیش برگزار شد.

دورهمی موسیقی اهالی کیش با حضور محسن شریفیان نوازنده و سرپرست گروه لیان و حمایت مدیریت امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش روز پنجشنبه سوم بهمن ماه در خانه مردم شناسی بومیان جزیره کیش میزبان مخاطبان بود.

محسن شریفیان درباره این برنامه گفت: دورهمی موسیقی اهالی کیش به پیشنهاد خسرو نشان مدیر امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش در راستای دیده شدن موسیقی فولک بومیان جزیره کیش برگزار شد. این برنامه به‌نوعی باورداشت ارزش‌های هنری اهالی این منطقه در قالب تجربه‌ای است که در فستیوال‌های مختلف به دست آورده‌ام و سعی کردم این موسیقی شکلی دیگر به خود بگیرد.

سرپرست گروه موسیقی لیان با اشاره به لزوم برگزاری چنین رویدادی گفت: نکته مهم این دورهمی این است که خارج از چارچوب‌های اداری است و تحت‌عنوان «حال خوب» برگزار می‌شود، حال خوب چیزی است که این روزها به‌دلیل حوادث تلخی که اتفاق افتاده به‌دنبالش هستیم.

وی افزود: بد نیست ساعتی دور هم باشیم که به دور از تشریفات و خیلی ساده با موسیقی در کنار هم باشیم و با همدیگر گفت‌وگو کنیم و قاعدتا این برنامه چیزی جز معرفی موسیقی منطقه در چارچوب کارهایی که من در موسیقی جنوب ایران انجام می‌دهم نبود

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن