موسیقیموسیقی ایران

حمله خواننده معروف به وضعیت برگزاری کنسرت‌ها

به گزارش کامینگ سون موزیک:  سیروان خسروی در اعتراض به برنامه نامعلوم کنسرت‌هایش، تصویری از کنسرت‌های تا سال ۲۰۲۳ معلومِ التون جان را منتشر کرد.

سیروان خسروی، خواننده موسیقی پاپ با مقایسه وضعیت نامعلوم کنسرت‌هایش در سال هزاروچهارصدویک با کنسرت‌های تا سال دوهزاروبیست‌وسه معلومِ التون جان، خواننده انگلیسی نسبت به این بی‌برنامگی و دقیقه‌ی نَودی بودن اعتراض کرد.

او با انتشار دو تصویر از «برنامه‌ریزی کنسرت‌های خودش در سال هزاروچهارصدویک» و «برنامه‌ریزی قطعی کنسرت‌های التون جان تا آخر سال ۲۰۲۳» در صفحه اینستاگرامش چنین نوشت:

«اصولا اهل غر زدن نیستم و همیشه سعی کرده‌ام با مشکلات مبارزه کنم و کم نیاورم. تا امروز هم نسبتا در این راه موفق بوده‌ام ولی واقعیت این است که امروز نگاه من به زندگی‌ام و دغدغه‌هایم با ۲۰ سال پیش بسیار متفاوت است.

در این‌ سال‌ها از ده‌ها و شاید صدها مانع عبور کرده‌ام و هر بار باز هم‌ دیده‌ام که آن موانع کماکان محکم سر جای‌شان هستند و من باید تا ابد از رویشان بپرم. این موانع در موارد زیادی در گذر زمان بزرگتر و پیچیده‌تر از گذشته هم می‌شوند و از آن طرف انگیزه من برای غلبه بر تکراری‌ترین و عجیب‌ترین مشکلات هر روز کمتر از دیروز می‌شود و نکته جالب و ناراحت‌کننده این که هیچ‌وقت اندازه امروز پر از ایده و انگیزه برای کارهای بهتر و بزرگتر با برنامه‌ریزی دقیق‌تر نبوده‌ام.

با این حال لحظه را غنیمت می‌شمرم و در حد توان خود از همین فرصت‌های کوچک، همین کنسرت‌های محدود دقیقه ۹۰ و غیرمتمرکز هم استفاده می‌کنم. گرچه احساس درونی‌ام می‌گوید که هر کنسرت و هر هم‌صدایی ما می‌تواند آخرینش باشد.

حس بدی است و از صمیم قلبم می‌خواهم که درست از آب درنیاید.

اسلاید اول: برنامه‌ریزی کنسرت‌های سال هزاروچهارصدویک من در جایگاه یکی از موفق‌ترین‌های ایران.

اسلاید دوم: برنامه‌ریزی قطعی کنسرت‌های آقای التون جان تا آخر سال ۲۰۲۳ که از سه، چهار سال پیش اعلام شده و اصولا این برنامه‌ریزی بلندمدت امری کاملا مرسوم در تمام دنیا است.»

حمله خواننده معروف به وضعیت برگزاری کنسرت‌ها


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=56513

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا