لینک کوتاه:
هنرمندان

انتقاد جنجالی سیروان خسروی از سلبریتی ها چه بود؟

به گزارش کامینگ سون موزیک: در این مطلب، درباره انتقاد جنجالی سیروان خسروی از سلبریتی ها بیشتر خواهیم خواند! با ما همراه باشید. سیروان خسروی ، آهنگساز، تنظیم‌ کننده، خواننده پاپ، صدابردار و ناظر ضبط موسیقی متولد ۴ مرداد ماه سال ۱۳۶۱ شمسی در شهر تهران می باشد.

پست اینستاگرام انتقاد جنجالی سیروان خسروی
سیروان خسروی در پست اینستاگرامی جنجالی خود چنین نوشته است:

” ‏‎نه سبز بودم ، نه بنفش شدم ، نه تَکرار کردم و نه سیاه میشوم.

‏‎ولى افسوس که هنوز هم بسیارند کسانیکه دنباله رو سلبریتیهاى آفتاب پرستى هستند که یک روز سبزند ، یک روز بنفش ، یک روز عزادارند ، یک روز به فلان کاندیدا “اعتقاد راسخ” دارند ، روز دیگر تظاهر به فریبخوردگى میکنند ، یک روز تاریخ سازند و روز دیگر تاریخ باز. ‏‎اینها همانهایى هستند که از ماهیگیرى از آب گل آلودِ هیچ حادثه اى نمیگذرند و شهوت دیده شدنشان تمام ناشدنى است.

‏‎من نه از “درود به شرفت” ها خوشحال می شوم و نه از “لعنت” ها ناراحت، چون میدانم تنها با یک پست عوام فریبانه تمام “لعنت” ها به “درود” تبدیل می شود. ‏‎قطعا قلب من هم همانند هر انسانى از این همه مصیبت به درد آمده و حالم از شرایط اسفناک زندگى در کشورم به هم می خورد، اما باور دارم که گذاشتن یک عکس مشکى یا پُست هایى که جز برانگیختن احساساتِ لحظه اى هیچ کاربردى ندارند، هیچ دردى را درمان نخواهد کرد. ‏‎مرا به خویشتن خویش وانهید که من ‏‎نه از قبیله ی زهدم، نه اهل تزویرم ‏‎#هم_از_توبره_هم_از_آخور “

درباره سیروان بد نیست بدانید او همراه گروه کاوه یغمایی در دو کنسرت سال‌ های ۱۳۷۹ شمسی و ۱۳۸۰ شمسی به عنوان نوازنده کیبورد در آن حضور داشت که این تنها اجراهای سیروان به عنوان نوازنده بر روی صحنه بوده‌ است! مهم ترین عامل در وارد شدن سیروان خسروی به عرصه موسیقی حضور و آشنا شدن وی با مراحل ضبط آلبوم (مترسک) کاوه یغمایی بوده‌ است. آلبوم ” مترسک ” محرک اصلی سیروان برای شروع آهنگسازی و بیان ایده‌ ها و افکار موسیقی اش بود. سیروان از سال ۱۳۷۹ شمسی در آلبوم‌ های بسیاری از خوانندگان به عنوان صدابردار، ناظر ضبط، تنظیم‌ کننده و آهنگساز حضور داشت تا اینکه پس از آشنایی با امید اطهری نژاد در سال ۱۳۸۰ شمسی ، مراحل تهیه اولین آلبوم شخصی خود با نام ” تو خیال کردی بری ” را شروع کرد و پس از اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۸۴ شمسی موفق به انتشار آن شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن