موسیقیموسیقی ایران

ارسلان کامکار «مرسده» را منتشر می‌کند

به گزارش کامینگ سون موزیک:  ارسلان کامکار (نوازنده و آهنگساز) قرار است اثر جدید خود «مرسده» را به بانوان ایران زمین تقدیم کند.

اثر جدید ارسلان کامکار با عنوان «مرسده» به زودی منتشر می‌شود.

این نوازنده و آهنگساز گفت: اثر جدیدم با عنوان «مرسده» در مراحل نهایی قرار دارد که به زودی این اثر موسیقایی منتشر می‌شود و در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

کامکار در ادامه بیان کرد: این اثر یک قطعه ۱۵ دقیقه‌ای است که برای ارکستر سمفونیک تصنیف شده است. زمانی که ساخت این اثر را شروع کردم در نظر داشتم در مراحل انجام کار درباره این اثر تصمیم گیری کنم.

این آهنگساز افزود: ضبط این اثر چند ماه پیش تمام شد و در نظر دارم در زمان مناسب این اثر را منتشر کنم، همچنین اگر شرایط مناسبی فراهم شود در نظر دارم این اثر را به همراه ارکستر سمفونیک اجرا کنم.

این هنرمند در پایان گفت: من تلاش کردم اثری قابل قبول ارائه دهم در نتیجه زمان زیادی را صرف ساخت این اثر موسیقایی کردم و امیدوارم این اثر مورد توجه مخاطبان قرار گیرد. زمانیکه ساخت این اثر تمام شد، تصمیم گرفتم «مرسده» را به همه بانوان ایران زمین تقدیم کنم زیرا در جامعه ما و برای همه جایگاه ارزشمندی دارند. «مرسده» ریشه ایرانی دارد و به معنی ملکه است.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=50927

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا