موسیقیموسیقی ایران

مهمترین کنسرت‌های پاپ در هفته جاری

به گزارش کامینگ سون موزیک: کنسرت‌های موسیقی پس از دوران پسا کرونا از سرگرفته شده و در هفته‌ی جاری اجراهای مهمی در سالن‌های تهران به صحنه می‌رود.

کرونا و تعطیلیِ کنسرت‌ها گردش مالی در عرصه موسیقی کشور را تقریبا به صفر رساند. اکنون اما با فروکش کردنِ اپیدمیِ کرونا، اجراها از سرگرفته شده و هر روز شاهد برگزاری کنسرت‌ها در تهران هستیم. جزیره‌ی کیش هم که از مدت‌ها قبل و با قیمت‌های نجومیِ بلیت‌ها، میزبان کنسرت‌های موسیقی شده بود.

در اینجا می‌خواهیم نگاهی به کنسرت‌های پیش رو در هفته‌ی جاری بیاندازیم.

موسیقی , کنسرت‌های موسیقی ایرانی ,

شاید مهمترین اجرای این هفته به گروه «ماکان بند» اختصاص داشته باشد. اجرایی که تمام بلیت‌هایش در همان ساعت اولیه به فروش رفت و سایت هنرتیکت را هم از دسترس خارج کرد.

شاید بتوان «ماکان بند» را پرطرفدارترین گروه موسیقیِ کشورمان در حال حاضر دانست. رهام هادیان و امیر مقاره از خوانندگانی هستند که بدون شک طرفداران بسیار زیادی دارند.

وقتی اعلام شد کنسرت ماکان بند ۶ دی در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد، چندین هزار نفر به سایت هنرتیک هجوم آوردند. حاصل این اتفاق، تمام شدن بلیت‌های این کنسرت در چند دقیقه و البته از دسترس خارج شدنِ این سایت بود.

کنسرت ماکان بند ۶ دی ۱۴۰۰ در دو سانس و در ساعت‌های ۱۸ و ۳۰ دقیقه و ۲۲ برگزار خواهد شد.

موسیقی , کنسرت‌های موسیقی ایرانی ,

رضا بهرام در روزهای ۸، ۹ و ۱۱ دی در هتل اسپیناس پالاس به صحنه خواهد رفت. بهرام در هر روز دو سانس و در ساعت‌های ۱۸ و ۳۰ دقیقه و ۲۲ به صحنه می‌رود.

جالب اینکه تمام بلیت‌های این کنسرت در ۶ سانسِ پیش رو به فروش رفته است. این نشان می‌دهد که این روزها اقبال تماشاگران به کنسرتِ رضا بهرام هم زیاد است.

قیمت بلیت‌های کنسرت رضا بهرام از ۱۰۰ هزار تومان آغاز و تا ۳۹۵ هزار تومان ادامه دارد.

موسیقی , کنسرت‌های موسیقی ایرانی ,

نخستین اجرای موسیقی نواحی پس از دوران ممنوعیت های کرونایی، در تاریخ ۹ دی و در تالار وحدت برگزار خواهد شد. این کنسرت به اجرای حسین صفامنش اختصاص دارد.

قیمت بلیت‌های این اجرا از ۸۰ هزار تومان آغاز و تا ۳۰۰ هزار تومان ادامه دارد. این قیمت‌ها نشان می‌دهد که بلیت کنسرت‌های این خواننده نسبت به دوران پیش از کرونا، افزایشی بیش از دو برابر داشته است.

موسیقی , کنسرت‌های موسیقی ایرانی ,

کنسرت هوروش بند هم ۱۰ دی در هتل اسپیناس پالاس برگزار خواهد شد. هوروش بند به خوانندگیِ مهدی دارابی در هفته‌های گذشته با چالشی جدی روبه‌رو شدند. ویدیویی از اجرای این گروه منتشر شد که نشان می‌داد مهدی دارابی روی صحنه مشغول پلی‌بک بوده است.

مخاطبان موسیقی برای دیدنِ کنسرتِ خواننده‌ای که ویدیویِ پلی‌بکش منتشر شده، باید بلیت‌هایی از ۱۰۰ هزار تا ۳۹۵ هزار تومان بخرند.

موسیقی , کنسرت‌های موسیقی ایرانی ,

شاید خاص‌ترین کنسرت این هفته کنسرت ماخولا باشد که ۹ و ۱۰ دی در برج آزادی برگزار خواهد شد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از ۱۰۰ هزار تومان آغاز و تا ۱۴۰ هزار تومان ادامه دارد.

محسن ابراهیم زاده هم قرار است به زودی بلیت‌فروشیِ کنسرتش برای شنبه ۱۱ دی را آغاز کند. این کنسرت در دو سانس و در ساعت‌های ۱۸ و ۳۰ دقیقه و ۲۲ برگزار خواهد شد.

موسیقی , کنسرت‌های موسیقی ایرانی ,

سینا شعبان‌خانی پنجشنبه ۹ دی در سالن همایش‌های برج میلاد و در دو سانسِ ۱۸ و ۳۰ و ۲۱ و ۳۰ دقیقه روی صحنه خواهد رفت. بخش زیادی از بلیت‌های این کنسرت هنوز به فروش نرفته است.

روزبه نعمت الهی هم با همراهی سامان احتشامی، جمعه ۱۰ دی در مرکز همایش‌های برج میلاد در دو سانس ۱۹ و ۳۰ و ۲۱ و ۳۰ دقیقه روی صحنه می‌رود.

این کنسرت هم بلیت‌های فروخته نشده‌ی زیادی دارد.

موسیقی , کنسرت‌های موسیقی ایرانی ,

کنسرت علی یاسینی پنجشنبه ۹ دی در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد. این خواننده در دو سانس و در ساعت‌های ۱۹ و ۲۱ و ۴۵ دقیقه روی صحنه خواهد رفت.

با اینکه ظرفیت تالار وزارت کشور بیش از ۳ هزار نفر است، اما تمام بلیت‌های این کنسرت به فروش رفته است.

این نکته نشان می‌دهد که یاسینی هواداران بسیاری دارد و در دوران پسا کرونا باید شاهد درخشش این خواننده روی صحنه باشیم.

رضا صادقی هم در تاریخ ۱۰ دی و طی دو سانس و در ساعت‌های ۱۹ و ۲۱ و ۴۵ دقیقه در تالار وزارت کشور روی صحنه خواهد رفت.

بلیت‌های کنسرتِ صادقی هم تمام شده و بار دیگر ثابت شد که این خواننده همچنان در میانِ پرطرفدارانِ موسیقی پاپ قرار دارد.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=49428

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا