لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

رونمایی از کتاب «ده قطعه برای دف»

به گزارش کامینگ سون موزیک: مراسم رونمایی از «ده قطعه برای دف» (جلد ۳) تالیف مهرداد کریم خاوری روز جمعه ۱۹ آذرماه از ساعت ۱۶ در خانه موسیقی برگزار می شود.

مهرداد کریم خاوری، مدرس و نوازنده دف متولد سال ۱۳۴۷ در سنندج است. وی از سال ۱۳۶۱ تدریس دف را در تهران آغاز کرده و در سال ۱۳۷۲ با استاد محمدرضا لطفی آشنا شد و در آلبوم «یادواره نورعلی برومند» در کنار گروه شیدا به سرپرستی ایشان به هنرنمایی پرداخت. وی همچنین تدریس دف را در «مکتب خانه میرزا عبدالله» ادامه داد. کریم خاوری در سال ۱۳۷۴ با استاد مهدی کمالیان آشنا شد و در مدت کوتاهی از محضر وی بهره برد.

از دیگر آثار کریم خاوری می توان به آلبوم های «درحلقه سودای تو»، «حلقه هستی»، «حلقه مقام»، «حلقه رندان» و کتاب های «آیین دف نوازی ۲جلد»، «نواى دف»»، «ده قطعه برای دف(سه جلد)» و همچنین نوازندگی در آلبوم های «امیر کبیر»( به خوانندگی شهرام ناظری)، «دردی کشان»، «باز باران» و «خروش بحر» اشاره کرد.

مراسم رونمایی از سومین جلد کتاب «ده قطعه برای دف» اثر مهرداد کریم خاوری روز جمعه ۱۹ آذرماه از ساعت ۱۶ در خانه موسیقی ایران واقع در خیابان فاطمی غربی، نرسیده به جمالزاده پلاک ۲۷۰ برگزار می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن