لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

معرفی و اعلام نامزد‌های جوایز گرمی سال ۲۰۲۲

به گزارش کامینگ سون موزیک:  نامزدهای مراسم Grammy 2022 مهمترین مراسم اهدای جوایز موسیقی اعلام شد.

جان باتیست با ۱۱ نامزدی رکورد بیشترین نامزدی در این مراسم را دارد، بعد از او جاستین بیبر، دوجا کت و هِر هرکدام با نامزدی در ۸ رده و بعد از آنها بیلی ایلیش و الیویا رودریگو با نامزدی در ۷ رده بیشترین تعداد نامزدی را در مراسم امسال دارند!

نامزد‌های جوایز گرمی سال ۲۰۲۲ مشخص شدند

سلنا گومز امسال برای اولین بار نامزد جایزه گرمی شده است، او در رده بهترین آلبوم لاتین نامزد جایزه است.

نامزد‌های جایزه گرمی سال ۲۰۲۲ مشخص شدند

آلبوم “evermore” از تیلور سویفت در کمال تعجب تنها در یک رده برای بهترین آلبوم سال نامزد شده است و حالا او برای گرفتن این جایزه با کانیه وست که برای آلبوم “Donda” در این رده نامزد است رقابت میکند، لیدی گاگا و تونی بنت، جاستین بیبر، بیلی ایلیش، الیویا رودریگو، لیل ناس اکس، دوجا کت، هر و جان باتیست افراد دیگری هستند که در این رده نامزد هستند.

نامزد‌های جوایز گرمی سال ۲۰۲۲ مشخص شدند

لیل ناس اکس یکی دیگر از افرادی است که برای آلبوم جدیدش “Montero” در این مراسم نامزد چندین جایزه شده است.

همچنین فینیاس برادر بیلی ایلیش که در ساخت آهنگهای بیلی همکاری دارد و‌ امسال اولین آلبوم تکی خودش را منتشر کرد نیز در رده بهترین هنرمند جدید در کنار الیویا رودریگو، سوییتی و کید لاروی نامزد جایزه شده است.

گروه BTS از دیگر هنرمندانی بودند که انتظار میرفت در چند رده نامزد شوند اما تنها در یک رده بهترین اجرای گروهی نامزد جایزه شدند.

همچنین هالزی، مایلی سایرس و لانا دل ری از دیگر افرادی بودند که با وجود انتشار آلبوم های جدید و موفق در هیچ رده ای در این مراسم نامزد نشدند!

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن