موسیقیموسیقی ایران

علی رهبری درگذشت نوازنده ارکستر سمفونیک تهران را تسلیت گفت

به گزارش کامینگ سون موزیک: علی رهبری رهبر پیشین ارکستر سمفونیک تهران و از رهبران ارکسترهای اروپایی از وین پیام تسلیت خود را برای درگذشت نوازنده ارکستر سمفونیک ارسال کرد.

متن پیام تسلیت علی رهبری برای درگذشت مرحوم «پورنگ پورشیرازی»:

هم وطنان عزیز، خبر فوت ناگهانی یکی از بهترین نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران مرا جدا در شوک و ناباوری قرار داد. مرحوم پورنگ پورشیرازی، نه تنها یکی از مسئولیت پذیرترین اعضای ارکستر سمفونیک تهران بودند بلکه از نظر انسانی نمونه ای برای اکثر نوازندگان محسوب می‌شدند. سال ۹۴ که من رهبری ارکستر سمفونیک تهران را عهده‌دار بودم، علاوه بر نوازندگی خیلی خوب ایشان، اخلاق و تواضعشان برایم ستودنی بود. نام و یاد این هنرمند که حتی در آن زمان در زحمت خرید و جابجایی تمام صندلی‌های ارکستر متواضعانه زحمت کشید در کنار هنر والایش ماناست. ضمن تسلیت به همسر، خانواده و جامعه موسیقی کشور، برای دوستان و بازماندگان ایشان صبر آرزو می‌کنم.
علی رهبری وین

«پورنگ پورشیرازی» نوازنده توانمند کنترباس که سابقه نوازندگی در چندین ارکستر مطرح کشورمان ازجمله ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر ملی را در کارنامه خود دارد، دیروز دوشنبه ۱۷ آبان‌ماه پس از تحمل یک دوره بیماری ناشی از سرطان دار فانی را وداع گفت.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=46602

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا