لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

مدیرکل موسیقی روز خبرنگاران را تبریک گفت

به گزارش کامینگ سون موزیک:  مدیر کل دفتر موسیقی، همزمان با ۱۷ مردادماه، روز گرامیداشت مقام خبرنگار پیام تبریک و تشکر منتشر کرد.

محمد اله‌یاری فومنی (مدیر کل دفتر موسیقی)، همزمان با ۱۷ مردادماه، روز گرامیداشت مقام خبرنگار پیام تبریک و تشکر منتشر کرد.

در متن پیام وی آمده است:

هفدهم مرداد ماه هر سال در تقویم رسمی ایران روز گرامی داشت «خبرنگاران و اهالی رسانه» است.

خبرنگاران و رسانه‌ها با اطلاع‌رسانی به موقع، نقد مفید و موثر کمک شایانی به ارتقاء سلامت اداری و افزایش ضریب شفافیت در جامعه می‌کنند و این یکی از مهمترین کارکردهای رسانه و توسعه آگاهی و دانایی است.

تحقق ساختمان‌های شیشه‌ای به منظور افزایش شفافیت در عملکردها و پاسخگویی به موقع و دقیق، یکی از ملزوماتش وجود خبرنگاران آگاه با روحیه عدالت جویانه و تحول خواه است.

جامعه خبرنگاری و رسانه‌ای ایران پس از انقلاب اسلامی این مسوولیت خطیر را به دوش کشیده و در تمامی موفقیت‌ها و حوادث ناگوار در کنار مردم بوده و از رسالت خویش غفلت ننموده است.

خبرنگاران حوزه موسیقی نیز در همه این سال‌ها نقش بی‌مانندی در رساندن پیام هنرمندان موسیقی به مردم، آگاهی دادن از رویدادها و پیشرفت‌های موسیقی در ایران، انتقال پیام هنر دوستی و صلح طلبی ایرانیان به دنیا و توسعه دیپلماسی عمومی داشته‌اند.

این روز را به همه خبرنگاران شریف و اهالی رسانه تبریک می‌گویم و برای شهدای رسانه که در سال‌های جنگ تحمیلی و بلایای طبیعی در حین انجام ماموریت به دیدار معبود شتافتند آرزوی علو درجات می‌نمایم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن