لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

شبی سه نوبت کنسرت آنلاین تا ۲۳ خرداد

به گزارش کامینگ سون موزیک: چهارمین دوره کنسرت‌های آنلاین «برخط ماه و نوا» که از شب گذشته، در سه نوبت آغاز شد تا یکشنبه ۲۳ خرداد ادامه خواهد داشت.

چهارمین دوره کنسرت‌های آنلاین برخط ماه و نوا، به صورت آنلاین از شب گذشته، پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ در سه نوبت توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی آغاز شد و تا یکشنبه ۲۳ خرداد ادامه خواهد داشت.

در نوبت اول اجراهای شب گذشته، حیدر کاکی، نوازنده تنبور و همایون کاکی، نوازنده کمانچه از کرمانشاه روی صحنه رفتند و گروهی سه نفره متشکل از علی ضرابی، نوازنده ترومپت، سیامک کریم‌پور، نوازنده ترومبن و فروغ فضلی، نوازنده پیانو به اجرا پرداختند. اجرای پایانی نیز به گروهی متشکل از احسان عبایی، نوازنده تار، سیدمحسن حسینی، آواز و مهدی رنگین‌کمان نوازنده تنبک اختصاص داشت.

گونه‌های مختلف گنجانده‌شده در «برخط ماه و نوا» شامل موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی و از صفحه اینستاگرام انجمن موسیقی ایران، بنیاد رودکی و هفدانگ قابل مشاهده است. مجموعه کنسرت‌های آنلاین در ماه‌های خرداد، تیر و مرداد ۱۴۰۰ طبق جدول‌های اجرایی پخش خواهند شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن