لینک کوتاه:
جشنواره موسیقی فجرموسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

دعوت از تشکل های موسیقی برای شرکت در جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره فجر

به گزارش کامینگ سون موزیک: در جلسه شورای سیاستگذاری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد که از این پس از هنرمندان و تشکل‌های حوزه موسیقی برای شرکت در این جلسات دعوت به عمل می آید.

جلسه شورای سیاستگذاری سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر برگزار و در این جلسه، مقرر شد، بر اساس آیین نامه جشنواره موسیقی فجر، در هر جلسه شورا از هنرمندان و تشکل‌های حوزه موسیقی برای بیان دیدگاه‌ها به منظور تقویت کیفی جشنواره و استفاده از نظرات هنرمندان دعوت شود.

همچنین محمد اله‌یاری ـ مدیرکل دفتر موسیقی ـ گزارش برگزاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر و گزارش شورای ارزیابی جشنواره سال گذشته را ارائه کرد.

مجید کیانی یکی از اعضای شورای سیاست‌گذاری با اعلام رضایت از عملکرد جشنواره در سال گذشته، توجه به تمام ژانرهای موسیقی را از رویکردهای سی و هفتمین دوره جشنواره موسیقی فجر عنوان کرد. سایر اعضا شورا نیز در ادامه نظرات خود را بیان کردند.

در این جلسه مقرر شد که مسئول بخش بین‌الملل، مدیران جشنواره و اعضای هیأت انتخاب آثار و گروه‌ها، سریع‌تر انتخاب شوند و درباره موضوع ژانربندی در جایزه باربد که سال گذشته مدنظر هیأت انتخاب آثار و گروه‌ها بود، در چند جلسه کارشناسی با حضور هنرمندان گفت‌وگو و بررسی قرار گیرد.

محمد اله‌یاری فومنی (مدیرکل دفتر موسیقی)، حسن ریاحی (دبیر سی و هفتمین جشنواره موسیقی فجر)، احمد صدری، شاهین فرهت، مجید کیانی و داوود گنجه‌ای اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی فجر هستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن