جشنواره موسیقیموسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

برگزاری جشنواره ملی موسیقی افراد دارای معلولیت

به گزارش کامینگ سون موزیک: مدیر کل بهزیستی استان البرز گفت: جشنواره ملی موسیقی افراد دارای معلولیت در بخش‌های جسمی، حرکتی، ذهنی، نابینایان و سایر گروه‌های معلولین در قالب تکنوازی و گروهی در سبک‌های سنتی و پاپ بدون محدودیت سنی برگزار می‌شود.

اسدلله حیدری (مدیرکل بهزیستی استان البرز) ظهر امروز یکشنبه نهم خردادماه در جمع اصحاب رسانه که در بستر فضای مجازی برگزار شد، گفت: بهزیستی البرز جشنواره ملی موسیقی افراد دارای معلولیت را با همکاری انجمن حمایت از معلولین هنرمند آهوان بصورت مجازی برگزار می‌کند.

حیدری اظهار کرد: جشنواره‌هایی همانند موسیقی افراد دارای معلولیت ضمن ایجاد نشاط اجتماعی، فراهم نمودن بستر مناسب جهت نشان دادن توانمندی این افراد در حوزه‌های مختلف به آحاد جامعه است.

این مقام مسؤول افزود: ۲ سال پیش جشنواره موسیقی را ویژه افراد دارای معلولیت استان البرز برگزار کردیم که حدود هفتاد نفر به هنرنمایی پرداختند و ثابت کردند معلولیت محدودیت نیست و شور، اشتیاق و هیجان این عزیزان ما را برآن داشت تا امسال نیز این جشنواره را اینبار بصورت ملی برگزار کنیم تا همه افراد دارای معلولیت در کشور از آن بهره‌مند شوند.

وی بیان کرد: این جشنواره در بخش‌های جسمی حرکتی، ذهنی، نابینایان وسایر گروه‌های معلولین بصورت تک نوازی و گروهی در سبک‌های سنتی و پاپ و بدون محدودیت سنی برگزار می‌شود.

مدیر کل بهزیستی افزود: مهلت ارسال آثار از تاریخ ۱۰ خرداد ماه الی ۱۰ تیرماه بوده و زمان معرفی برگزیدگان ۲۵ تیرماه همزمان با هفته بهزیستی سال جاری است.

وی درخصوص نحوه ارسال آثار یادآور شد: شرکت کنندگان عزیز از سراسر کشور می‌توانند آثار خود را از طریق شماره واتساپ ۰۹۳۵۲۸۰۸۳۱۲ به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده و در این مسابقه شرکت کنند.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=39215

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا