موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

جایزه یک میلیارد تومانی موسیقی «بندبازی» به گروه موسیقی برگزیده

به گزارش کامینگ سون موزیک: دست اندرکاران مسابقه موسیقی «بندبازی» که به معرفی و رقابت گروه‌های موسیقی جوان اختصاص دارد، پس از استقبال از فراخوان این شوی تلویزیونی و پایان زمان فراخوان، جایزه «یک میلیارد تومانی» را برای گروه موسیقی برگزیده در نظر گرفتند.

پس از معرفی هیات داوران مسابقه موسیقی «بندبازی» و انتشار فراخوان این برنامه، استقبال جالب توجهی از آن شد و تعداد زیادی از گروه‌های موسیقی سراسر کشور برای حضور در این مسابقه ویدئوهای خود را ارسال کردند.

حال و پس از اتمام زمان فراخوان و با توجه به استقبال ویژه از سوی گروه‌های موسیقی برای شرکت در این مسابقه، برگزارکنندگان «بندبازی» در بیانیه‌ای رسمی، از جایزه یک میلیارد تومانی برای گروه برگزیده این مسابقه خبر دادند.

علیرضا عصار، بهروز صفاریان، مهراوه شریفی‌نیا و امید نعمتی داوران این مسابقه موسیقی هستند و امید حاجیلی نیز مجری و میزبانی این مسابقه را برعهده دارد.

«بندبازی» در تلاش است که با معرفی و آموزش گروه‌های موسیقی با استعداد از اقصی نقاط ایران، زمینه رشد و معرفی آن‌ها را در بین مخاطبان موسیقی فراهم آورد.

این مسابقه مختص گروه‌های پاپ و تلفیقی ست و کارگردانی آنرا «نیما بانک» بر عهده دارد. بندبازی به تهیه‌کنندگی «فیلم نت» به زودی در همین پلتفرم به نمایش در خواهد آمد.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=38379

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا