موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

حمید هیراد امروز از بیمارستان ترخیص می‌شود

به گزارش کامینگ سون موزیک: امروز عصر حمید هیراد از بیمارستان ترخیص و ادامه روند درمان را در منزل طی می کند. هیراد چند روی است در بیمارستان بستری است.

امروز عصر حمید هیراد از بیمارستان ترخیص و ادامه روند درمان را در منزل طی می کند.

گفتنی است حمید هیراد، خواننده موسیقی پاپ، از شنبه ۱۱ اردیبهشت به دلیل ابتلا به کرونا در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده است.

مدیر روابط عمومی شرکتی که مدیریت برنامه‌های هنری حیمد هیراد را بر عهده دارد، بستری شدن این خواننده موسیقی پاپ در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا را تایید کرد.

حامد حسین‌زادگان، در این باره توضیح داد: «پس از تشخیص ابتلای حمید هیراد به کرونا، پزشکان ترجیح دادند او در بخش عمومی بستری شود.»

او افزود: «همان‌طور که می‌دانید، ایشان مدتی است از بیماری سرطان هم رنج می‌برد و به‌تازگی مرحله‌ای از شیمی درمانی‌اش به پایان رسیده است. با این‌حال امیدواریم سیستم ایمنی بدن حمید هیراد از پس کرونا بربیاید و در این راه، دعای خیر مردم در شب‌های قدر، یاری‌دهنده او و دیگر بیماران خواهد بود.»

حمید هیراد از ۱۴ ماه پیش در حال درمان بیماری سرطان است و با این‌حال فعالیت‌های هنری خود را متوقف نکرده. او فروردین امسال، پنجمین قطعه از آلبوم «راز» را منتشر کرد.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=38003

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا