لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

به آموزش آنلاین اعتقاد ندارم

به گزارش کامینگ سون موزیک: هادی منتظری معتقد است برگزار کردن کلاس آنلاین در حوزه آموزش موسیقی دردی را دوا نمی‌کند، چرا که موسیقی باید سینه به سینه آموزش داده و منتقل شود.

هادی منتظری نوازنده ویولن و کمانچه درباره فعالیت این روزهای خود گفت: من در حال حاضر فقط مشغول تدریس هستم که در این بخش هم تعداد هنرجویان به خاطر شیوع ویروس کرونا کم شده است. غیر از تدریس، کار دیگری نمی‌توان انجام داد.

وی نظرش را درباره کلاس‌های آنلاین این‌گونه بیان کرد: به نظر من موسیقی سینه به سینه انتقال پیدا می‌کند و از آن حسی که بین هنرجو و استاد وجود دارد، هنرجو آموزش می‌بیند. بنابراین به آموزش آنلاین اعتقادی ندارم ولی در حال حاضر راه دیگری وجود ندارد.

این هنرمند افزود: در همه جای دنیا هنرمندان دچار مشکل شده‌اند، اما دولت‌ها به شهروندان کشورشان کمک خرج می‌دهند تا از خانه بیرون نیایند. تمهیداتی که کشورهای دیگر برای هنرمندان موسیقی اندیشیده‌اند با کشور ما فرق می‌کند.

منتظری در پایان خاطرنشان کرد: قرار بود چند کار جدید منتشر کنیم ولی به خاطر رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی تصمیم گرفتیم در ضبط آن‌ها عجله نکنیم. در حال حاضر فقط در خانه ساز می‌زنم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن