موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

محمدرضا چراغعلی: رادیو در حوزه موسیقی دردسرهای تلویزیون را ندارد

به گزارش کامینگ سون موزیک: محمدرضا چراغعلی می‌گوید: در تلویزیون محدودیت‌هایی مانند نشان دادن ساز وجود دارد که این محدودیت‌ها در رادیو با توجه به اینکه فقط مقوله صدا مطرح است وجود ندارد و عوامل برنامه‌‌های استعدادیابی موسیقی را به دردسر نمی‌اندازد.

مسابقه استعدادیابی موسیقی «آوای جادویی» هیات داوران خود را شناخت و محمد اصفهانی، رضا صادقی، احسان خواجه‌امیری، رضا یزدانی، علیرضا افکاری و فرزاد فرزین به عنوان مربی-داور آن معرفی شدند.

محمدرضا چراغعلی، آهنگساز که اخیراً در برنامه رادیویی «یک دو صدا» داوری کرده، نظرش درباره برنامه‌های استعدادیابی در رادیو و تلویزیون را این‌گونه ببان کرد: هنرمندان در شرایط کرونا می‌توانند برنامه‌هایی بسازند که باعث شوند مردم کمتر در بیرون از خانه و ماشین حاضر شوند‌. رادیو از این نظر که برد وسیعی دارد و برای همه مردم قابل دسترس است، می‌تواند با مردم ارتباط خوبی برقرار کند و از آن‌ها بخواهد که کمتر در اجتماع‌ها شرکت کنند. ما اگر بتوانیم چنین برنامه‌هایی در رادیو بسازیم موفق می‌شویم.

وی ادامه داد: البته در تلویزیون محدودیت‌هایی مانند نشان دادن ساز وجود دارد که این محدودیت‌ها در رادیو با توجه به اینکه فقط مقوله صدا مطرح است وجود ندارد و عوامل برنامه‌‌های استعدادیابی موسیقی را به دردسر نمی‌اندازد.

این آهنگساز در پایان درخصوص حضورش در برنامه “یک دو صدا” به‌عنوان داور گفت: من رادیو را دوست دارم و کار کردن در رادیو همیشه برای من جذابیت‌های خاص خودش را دارد. علاوه‌بر علاقه‌ام به رادیو، عوامل خوبی که برنامه “یک دو صدا” داشت باعث شد تا من به‌عنوان داور در خدمت این برنامه باشم.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=36751

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا