آلبوم ایرانموسیقی ایران

آلبوم “بی‌نام” سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان در دسترس مخاطبان قرار گرفت

به گزارش کامینگ سون موزیکتازه‌ترین آلبوم محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با نام “بی‌نام” از دوشنبه دوم دی به تهیه‌کنندگی هادی حسینی در قالب نسخه دیجیتالی در دسترس مخاطبان و علاقه‌مندان قرار گرفت.

“بی‌نام” که پیش‌ از این قرار بود با عنوان “قمارباز” روانه بازار شود، مشتمل بر ۱۱ قطعه با اشعاری از مولانا و سعدی است و در خلال آن از اشعار برخی شاعران دیگر نیز به‌صورت ترکیبی استفاده شده است. این در حالی است که انتشار آلبوم “بی‌نام” پیش از این چندین بار به دلایل مختلف به تعویق افتاده بود.

این آلبوم شامل ۱۱ آهنگ باکلام است و هیچ‌یک از آهنگ‌ها قبلا منتشر نشده‌اند. موسیقی “بی‌نام” تماما توسط محسن چاوشی ساخته شده و محمد جاسمی نیز به‌عنوان هم خوان و خواننده مهمان در این اثرموسیقی مشارکت داشته است.

“قند منی”، “گنجشک پریده”، “بار سلطان”، “چنگ”، “قمارباز”، “عقل و خرد”، “زاهد”، “باز آمدم”، “من ندانستم”، “قوم به حج رفته” و “راز”،‌ یازده قطعه‌ای هستند که ترکیب آلبوم “بی‌نام” محسن چاوشی را تشکیل می‌دهند.

محسن چاوشی پیش از این آلبوم‌های “یه شاخه نیلوفر”، “ژاکت”، “حریص”، “سنتوری”، “پرچم سفید”، “من خود آن سیزده‌ام”، “پاروی بی‌قایق” و “امیر بی‌گزند” را روانه بازار کرده بود.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=3494

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا