لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

عادل آروند: هیچ‌وقت از هدف خودم دست برنداشتم

به گزارش کامینگ سون موزیک: عادل آروند می‌گوید: قصد دارم اولین آلبوم رسمی خودم را در سال ۱۴۰۰ منتشر کنم و به همین خاطر قصد دارم با یک تهیه‌کننده موسیقی قرارداد ببندم.

عادل آروند خواننده و آهنگساز موسیقی درباره فعالیت این روزهای خود گفت: من قصد دارم اولین آلبوم رسمی خودم را در سال ۱۴۰۰ منتشر کنم و به همین خاطر قصد دارم با یک تهیه‌کننده موسیقی قرارداد ببندم تا اثری که منتشر می‌کنم به خوبی دیده و شنیده شود و از این بابت دغدغه‌ای نداشته باشم.

وی درfhvi فضای آلبوم جدیدش عنوان کرد: من همیشه تلاش می‌کنم آهنگ‌هایی که اجرا می‌کنم با امضا و لحن خودم باشد. یعنی آهنگ‌های بازسازی شده که ریشه در تجارت موسیقی شرقی و غربی دارند.

این آهنگساز موسیقی که به تازگی پا به عرصه خوانندگی گذاشته‌ است در این رابطه اظهار داشت: من قبل از اینکه آهنگسازی کنم نیز خوانندگی را تجربه کرده بودم، منتها آن موقع مثل الآن روی خوانندگی مصمم نبودم و بیشتر فعالیتم را به آهنگسازی اختصاص دادم.

آروند ادامه داد: من هیچ‌وقت از هدف خودم دست برنداشتم و عقب نکشیده‌ام. حتی اگر شرایط بر وفق مرادم نبوده نیز در جا نزدم و این مسیر را ادامه داده‌ام. مطمئن هستم که اگر کسی این مسیر را تا انتها ادامه بدهد حتماً برای او اتفاق‌های خوبی می‌افتد.

این خواننده در پایان خاطرنشان کرد: من دوست دارم هر انسانی از هر سن، جنسیت و جایگاهی که مخاطب زبان کارم است حداقل یکی یا دو تا از آهنگ‌هایم را دوست داشته باشد و سهمی در خاطراتش داشته باشم، اگر این اتفاق بیفتد برای من کافی است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن