لینک کوتاه:
کنسرتکنسرت پاپموسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

در روزهای کرونایی؛ رضا بهرام در کیش کنسرت برگزار می کند

به گزارش کامینگ سون موزیک: رضا بهرام خواننده سرشناس موسیقی پاپ با اعلام دوباره بازگشایی تالارها و اماکن برگزاری اجرای آثار هنری، تازه ترین کنسرت خود را در روزهای کرونایی را برگزار می‌کند.

پس از اعلام رسمی بازگشایی تالارها و اماکن برگزاری و اجرای آثار هنری در حوزه‌های موسیقی، تئاتر و سینما اگرچه همان طور که پیش بینی می‌شد، کمتر گروه و هنرمند موسیقایی در شرایط فعلی نحوه برگزاری کنسرت‌ها حاضر به میزبانی از طرفداران و علاقه مندان موسیقی است، اما چند مجموعه موسیقایی تصمیم گرفته‌اند که در این روزهای کرونایی میزبان مخاطبان خود با برپایی چند اجرای زنده در جزیره کیش باشند. شرایطی که پس از اعلام برگزاری کنسرت مسعود صادقلو از خوانندگان پاپ کشورمان این بار با رضا بهرام وارد فاز تازه‌ای شده است.

طبق برنامه‌ای که در سامانه فروش بلیت کنسرت این خواننده که تهیه کننده و مدیریت برنامه‌های رضا بهرام را نیز به عهده دارد، تازه‌ترین کنسرت وی روز پنجشنبه دوم بهمن ماه سال جاری در فضای آبنمای موزیکال جزیره کیش برگزار خواهد شد، موقعیت جغرافیایی که گویا فعلاً برای تهیه کنندگان و صاحبان مجموعه‌ها و کمپانی‌های حوزه موسیقی به ویژه موسیقی پاپ از درجه امنیت اقتصادی بالاتری نسبت به پایتخت برخوردار است.

این شرایط در حالی است که برخی گمانه زنی‌ها و شایعات غیررسمی نیز از برگزاری بخشی از جشنواره موسیقی فجر امسال در جزیره کیش خبر می‌دهند که هنوز هیچ مرجع رسمی چه در جزیره کیش و چه در ستاد جشنواره نسبت به این تصمیم و خبر اظهار نظر رسمی نکرده است.

کنسرت رضا بهرام در ساعت‌های پایانی روز پنجشنبه دوم بهمن ماه با در نظر گرفتن فاصله گذاری بین صندلی‌ها که از درصد ظرفیت کلی سالن می‌کاهد، با قیمت بلیت‌های ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۷۰، ۲۵۰، ۳۰۰ و ۳۵۰ هزار تومان میزبان مخاطبان خواهد بود. این در حالی است که غیر از رضا بهرام تاکنون مسعود صادقلو، حسن ریوندی، حامد آهنگی و اکبر اقبالی در جزیره کیش طی روزهای اخیر در فهرست برنامه‌های زنده جزیره کیش گنجانده شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن