لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

دعوت‌ داریوش پیرنیاکان برای دیدن کنسرتهای آنلاین /فیلم

به گزارش کامینگ سون موزیک: این رویداد با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد رودکی با اجراهای موسیقی سازی و بی‌کلام از ۲۷ تا ۳۰ آذرماه برگزار می‌شود.

داریوش پیرنیاکان ‌مدرس و نوازنده با انتشار ویدئویی علاقه‌مندان به موسیقی را به دیدن اجراهای دومین دوره کنسرت آنلاین موسیقی ایرانی تشویق کرد.

این رویداد با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد رودکی با اجراهای موسیقی سازی و بی‌کلام از ۲۷ تا ۳۰ آذرماه برگزار می‌شود.

در شب اول اجراها، پنجشنبه ۲۷ آذر از ساعت ۲۱ اجرای ارژنگ سیفی‌زاده (تار و سه‌تار)، هوشمند عبادی (نی) و حمید قنبری (تنبک) پخش می‌شود و سپس از ساعت ۲۲ نیز اجرای دونوازی سامر حبیبی (کمانچه) و بهنام معصومی (تنبک) پخش خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند اجراهای دومین دوره کنسرت آنلاین موسیقی ایرانی را از طریق صفحه اینستاگرام بنیاد رودکی، هفدانگ و سایت تیوال به‌صورت هم‌زمان مشاهده کنند.

همچنین با توجه به محدودیت زمانی اعلام‌شده از سوی ستاد ملی کرونا در رابطه با عدم تردد شبانه بعد از ساعت ۲۱ در شهر تهران، این مجموعه کنسرت‌ها ضبط شده و در زمان مقرر طبق اعلام جدول برای علاقه‌مندان به‌صورت رایگان پخش می‌شود.

اولین دوره این کنسرت‌ها مرداد امسال با عنوان “کنسرت آنلاین موسیقی دستگاهی” طی پنج شب و به‌صورت باکلام برگزار شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا
بستن