موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

کیوان ساکت از راه‌اندازی یک گروه موسیقی بانوان می گوید

به گزارش کامینگ سون موزیک: ساکت در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود از اجرای صوتی یکی از کتاب‌هایش، طراحی برای تولید یک آلبوم ویژه و راه‌اندازی یک گروه موسیقی بانوان گفت.

کیوان ساکت، موسیقی دان شناخته شده کشورمان در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود از اجرای صوتی یکی از کتاب‌هایش، طراحی برای تولید یک آلبوم ویژه و راه‌اندازی یک گروه موسیقی بانوان خبر داد.

کیوان ساکت در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های موسیقایی خود گفت: اخیراً بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم گروه موسیقی بانوان وزیری را راه‌اندازی کردیم که بر اساس آن تصمیم داریم برنامه‌هایی را برای مخاطبان اجرا کنیم که همه این موارد منوط به شیوع ویروس کرونا خواهد بود و امیدوارم بتوانیم هرچه زودتر شاهد از سرگیری فعالیت‌های موسیقایی باشیم.

وی افزود: فعالیت دیگری که آن را به سرانجام رسانده‌ام اجرای صوتی کتاب «گزیده ردیف‌های کاربردی موسیقی ملی ایران» است که چندی پیش آن رونمایی کردم و بر اساس برنامه‌ریزی آموزشی که برای هنرجویان و علاقه مندان موسیقی در نظر گرفته بودم این اثر را با صدای وحید تاج آماده عرضه کردم. این در حالی است که به گفته تعدادی از دوستان و کارشناسان حوزه موسیقی که این اثر را شنیده‌اند، فضای کار به شکلی است که می‌تواند در قالب یک یا چند آلبوم صوتی نیز پیش روی مخاطبان قرار گیرد.

این آهنگساز و نوازنده بیان کرد: به زودی تولید و اجرای یک آلبوم جدید در قالب همراهی ساز تار با سازهایی چون کلارینت و پیانو را آغاز خواهم کرد که تصور می‌کنم تا دو ماه آینده آماده انتشار باشد. این آلبوم دربرگیرنده فضای متفاوتی به نسبت کارهای قبلی ام است که امیدوارم مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

ساکت در پایان گفت: این روزها شرایط فعالیت در حوزه موسیقی به شکلی است که همه آنچه در خبرها و مصاحبه‌های می‌گوییم تاریخ دقیقی برای به سرانجام رسیدن ندارند. چراکه ویروس کرونا آنچنان زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار داده که واقعاً نمی‌توان درباره آنچه قرار است در آینده اجرا شود، توضیح دقیقی داد. اما آنچه مهم است تلاش برای زنده ماندن فعالیت‌های هنری است که شخصاً در این مدت نهایت تلاش خودم را در این زمینه انجام دادم.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=29259

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا