لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

مسعود سخاوت‌دوست از ساخت موسیقی برای سه سریال می گوید

به گزارش کامینگ سون موزیک: مسعود سخاوت‌دوست این روزها روی موسیقی دو سریال نمایش خانگی “سیاوش” و “ملکه گدایان” کار می‌کند و سریال “مرداب” را نیز در مراحل اولیه دارد.

مسعود سخاوت‌دوست آهنگساز درباره جدیدترین فعالیت‌های خود  گفت: من در حال حاضر مشغول کار بر روی دو سریال نمایش خانگی به نام‌های “سیاوش” و “ملکه گدایان” هستم. با سازندگان یک کار دیگر به نام “مرداب” نیز صحبت کرده‌ام که داریم کارهای اولیه آن‌ را انجام می‌دهیم. ژانر هر سه سریال تقریباً اجتماعی هستند. دو تای آن‌ها جنبه روان‌شناختی دارد و دیگری در یک بستر از تاریخ اتفاق می‌افتد.

وی اضافه کرد: من تیتراژ سریال “سیاوش” را هم کار کرده‌ام. ژانر این سریال یک ژانر ویژه است که برای آن باید خواننده‌ای را انتخاب می‌کردیم که قابلیت خواندن چنین تیتراژی را می‌داشت.

این آهنگساز بیان کرد: ما در نمایش خانگی باید یک جنبه ویژه‌ای از مخاطب را در نظر بگیریم. قطعاً موسیقی اینجا نمی‌تواند زیرپوستی و کیفی عمل کند. به‌هرحال ما یک برجستگی‌هایی برای موسیقی قائل هستیم ولی اگر بخواهم منحصراً درباره تیتراژ سریال “سیاوش” صحبت کنم باید بگویم موسیقی آن اصلاً از خود کار جدا نیست.

سخاوت‌دوست اظهار داشت: من بدون اغراق هر سه کار را دوست داشتم. هر سه کارگردان از دوستان من هستند و همه کارها را دوست دارم. در هر سه گروه افرادی حضور داشتند که قبلاً با آن‌ها کار کرده بودم.

وی درباره سایر فعالیت‌های خود گفت: من در سینما هم فیلم”ابله” را با خانم نرگس آبیار کار کرده‌ام و در یک فیلم دیگر در خدمت آقای احسان عبدی‌پور بودم. یک کار دیگر به نام “لیپار” دارم که در مرحله فیلمبرداری است. برای کار آقای عبدی‌پور خواننده هم داشتیم، ضمن این که خود کار هم یک کار تجربی است. علاوه بر این‌ موسیقی سریال “شرم” را هم دارم که الآن از شبکه سوم سیما در حال پخش است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هجده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن