لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

حمایت از ۱۰ اثر موسیقایی پیرامون پیامبر اکرم(ص)

به گزارش کامینگ سون موزیک: جشنواره ملی موسیقی نغمه‌های محمدی(ص) از هنرمندانی که بتوانند اثری فاخر پیرامون پیامبر اکرم (ص) تولید کنند، حمایت می‌کند.

جشنواره ملی موسیقی نغمه‌های محمدی(ص) به لحاظ مالی و علمی از ۱۰ هنرمند یا گروه موسیقی که بتوانند اثری فاخر پیرامون پیامبر اکرم تولید کنند، حمایت می‌کند.

موضوعات این جشنواره ازجمله شخصیت والای پیامبر اکرم، پیامبر اکرم در قرآن کریم، پیامبر اکرم و محور وحدت، و پیامبر اکرم و عترت است.

جشنواره ملی موسیقی نغمه‌های محمدی(ص) در دو بخش تجلیل از «برترین آثار موسیقیایی پیرامون وجود مبارک حضرت رسول اکرم» و «حمایت از ۱۰ هنرمند یا گروه هنری برتر برای تولید ۱۰ اثر شاخص موسیقایی پیرامون حضرت رسول اکرم» برگزار می شود.

در بخش حمایت از آثار هنرمندان یا گروه‌های هنری جشنواره، علاقمندان می‌توانند در گونه‌های متنوع حوزه موسیقی و سرود، طرح و ایده تولیدی خود را در موضوع جشنواره به همراه سوابق و نمونه آثار خود ارسال ‌کنند.

شورای علمی جشنواره ملی موسیقی نغمه‌های محمدی(ص) پس از ارزیابی، ۱۰ هنرمند یا گروه هنری برتر را طی فرایندی تخصصی (از ایده تا تولید) برای تولید اثر شاخص، حمایت خواهد کرد.

علاقمندان می توانند آثار خود را تا تاریخ ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۹ به پایگاه (www.artfest.ir) ارسال کرده و برای اطلاع از جزئیات بیشتر درباره ساختار آثار ، نحوه ارسال و ثبت نام به پایگاه (www.artfest.ir) مراجعه شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن