لینک کوتاه:
آلبوم ایرانموسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

روایت «هر روزِ» اثر تازه حمزه یگانه شنیدنی شد

به گزارش کامینگ سون موزیک: حمزه یگانه، آهنگساز و نوازنده نام آشنای پیانو، تازه ترین آلبوم خود را تحت عنوان «هر روز» راهی بازار موسیقی کرده است.

آلبوم «هر روز»، تازه ترین اثر از حمزه یگانه، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری آوای موسیقی هترا منتشر شده و پیش روی علاقمندان قرار گرفت.

این آلبوم در قالب ۸ قطعه به عناوین «رویاها»، «هر روز»، «بهشت نا امن»، «در جاده»، «هودینی»، «علف هرز»، «تیغ و بلبل» و «ساحل تو» در فضایی تلفیقی از ملودی و آواهای خاص ساخته و پرداخته است.

این موزیسین شناخته شده «هر روز» را پس از نخستین اثرش«کاهگل» منتشر کرده و درباره آن می گوید: «آلبوم دارای یک کانسپت کلی و نامشخص است. به این صورت که ابتدا یک ملودی شبیهِ لالایی شروع می‌شود و انگار شخص به خواب می‌رود. در آهنگ‌های بعدی رویاهای مختلفی را می‌بیند، در جاده‌ای حرکت می‌کند، از بهشتی ناامن رد می‌شود، علف‌های هرز را می‌بیند، با پدرش روبرو می‌شود، داستان تیغ و بلبل را می‌شنود و در آخر به ساحل یار می‌رسد. در این آلبوم نوازندگی اکثر سازها با خودم است که باعث شده به فضاهای ذهنی عمیق‌تری از خودم دست پیدا کنم. در ضمن از تکنیک‌های سبک الکترونیک بیشتر استفاده کرده‌ام، مثلا لوپ‌های ریتمیک یا میکس سازهای آکوستیک برای رسیدن به صداهای جدید.»

یگانه ضمن آهنگسازی و تنظیم، نوازندگی کیبورد، بنجو، هارمونیوم، ملودیکا و…را بر عهده داشته و امین فولادی (عود و آوا) و مجید سالاری (آوا) نیز در کنار او به هنرنمایی پرداخته اند.

شایان ذکر است که آلبوم «هر روز» به عنوان تازه ترین اثر از ساخته های حمزه یگانه، از سوی آوای موسیقی هترا منتشر شد و علاقمندان می توانند این اثر را از بسترهای معتبر دیجیتال به صورت قانونی دانلود کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن