لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

تولید فایل صوتی منظومه «حیدربابایه سلام»

به گزارش کامینگ سون موزیک: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: فایل صوتی منظومه «حیدر بابایه سلام» به منظور به کارگیری این اثر استاد شهریار در تولید آثار هنری از سوی کودکان و نوجوانان تولید شد.

حجت الاسلام احمد حمیدی روز سه شنبه با اشاره به برگزاری جشنواره و مسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با الهام از منظومه درخشان حیدربابایه سلام که از برنامه های جنبی همایش ملی بزرگداشت ادبی استاد شهریار است، افزود: آشنایی کودکان و نوجوانان با آثار شاخص فرهنگی، فرهنگ غنی بومی و معرفی و بسط فرهنگ فولکلور آذربایجان از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره و مسابقه نقاشی است.

وی با اشاره به اینکه این مسابقه در سه رده سنی پنج تا هفت، هشت تا ۱۰ و ۱۱ تا ۱۴ سال برگزار می شود، اظهار داشت: به نفرات اول تا سوم هر گروه سنی جوایز ارزنده و به نفرات چهارم تا دهم نیز هدایایی از سوی دبیرخانه جشنواره اهدا می شود.

معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز گفت: علاقه مندان استاد شهریار و فرهنگ فولکلور آذربایجان برای انتقال مفاهیم و مضامین و تصویرهای ناب این منظومه ادبی به کودکان و نوجوانان در این جشنواره شرکت کنند.

حمیدی ادامه داد: مهلت ارسال آثار تا ۳۰ آذر امسال بوده و هر شرکت کننده فقط یک اثر می تواند به دبیرخانه جشنواره ارسال یا به صورت ایمن از طریق پست به آدرس شهرک باغمیشه کوی فرشته جنوبی، فرهنگسرای فرشته – دبیرخانه جشنواره نقاشی ارسال کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن