لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

امکان جستجوی هوشمندانه موسیقی در گوگل

به گزارش کامینگ سون موزیک:گوگل با افزودن ویژگی جدید به دستیار صوتی خود امکان جستجوی موسیقی را راحت‌تر و هوشمندانه‌تر از گذشته کرده است.

شرکت گوگل قصد دارد ویژگی جدیدی را به دستیار صوتی خود اضافه کند که جستجو فایل‌های صوتی و موسیقی‌های مورد نیز کاربران را متحول می‌سازد.

روزانه میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا از موتور جستجوی گوگل استفاده می‌کنند. یعنی هر لحظه حجم عظیمی از اطلاعات بین کاربران مختلف در نقاط گوناگون دنیا جابه‌جا می‌شود. به منظور ارائه بهترین خدمات به کاربران، گوگل باید دائماً نرم‌افزارهای خود را به‌روزرسانی کرده و اطلاعات جدید در هر موضوعی را به منابع خود اضافه کند.

دستیار صوتی گوگل به عنوان ابزاری هوشمند امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار داده است اما گوگل می‌خواهد باردیگر با افزودن ویژگی جدید دستیار صوتی خود، کاربران را غافلگیر سازد. به زودی کاربران سرویس‌های مختلف گوگل قادر خواهند بود در هر لحظه تنها با خواند قسمتی از یک آهنگ، موسیقی مورد نظر خود را بیابند.

مهندسان گوگل برای ارائه بهترین نتیجه در جستجوی هوشمندانه موسیقی از الگوریتم‌های پیچیده یادگیری ماشینی استفاده می‌کنند. گوگل همچنین دستیار صوتی خود را با لهجه‌های مختلف هماهنگ ساخته تا زمانی که کاربران در کشورهای مختلف نام یا قسمتی از آهنگی را بیان می‌کنند برای الگوریتم‌های هوش مصنوعی قابل درک باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن